Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda fabia 1.4-es 2007-es,...

Skoda fabia 1.4-es 2007-es, mennyibe kerül egy önindító cssere újra? Alkatrész+munkadíj?

Figyelt kérdés

Körülbelül mennyi az alkatrész?

Mennyi a munkadíj?


Csak, h tudjam mihez viszonyítani, amit a szervíz fog mondani.


Köszönöm!



2021. febr. 19. 20:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Miért kell full prolinak lenni?


Szövegértelmezési problémák --> 100 alatt az IQ


Írtam, h találtam 30-ért.

Erre írták, h az biztos szar.

Erre kérdeztem, h akkor mennyibe kerül, ami nem az?

Erre írták, h én már írtam, h 30. --> Itt már gond volt... :D nem siekrült összefűzni a dolgokat.


Ez a hülye vagy, ha az vagy az. Így csak proliskodás.

Eleve azt se tudod, h mi baja van. Én se tudom. A kérdés a legrosszabb opcióra vonatkozott. Arra ha nem javítható. (Bár utóbb rákérdeztem arra is, h milyen opciók vannak, ha javítható, erre már nem jött értelmes válasz).


Minek írtok, ha csak a feszültségeteket élitek ki és képtelenek vagytok érdemi válaszra.

Na mind1.

2021. febr. 20. 00:57
 12/15 anonim ***** válasza:
Fúú gyerek, ilyen okoskodást ne adj elő a szerelőnél mert úgy felcseszed, hogy 2-3x áron számol majd, műhelybe ha bejött ilyen ficsúr aki amúgy nem értett semmihez de okoskodott azt úgy leszedtük, hogy este az egész műhely abból a pénzből rúgott be
2021. febr. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
proli mások pénzét behúzó rosszindulatú szövegértési problémás szerelő :D
2021. febr. 20. 11:03
 14/15 anonim ***** válasza:
Itt neked vannak értelmezési problémáid, leírtuk már többen mi a helyzet de értetlenkedsz. Komolyan mondom ha ezt az okoskodást előadod egy szerelőnél az vagy elküld melegebb éghajlatra vagy úgy leránt, hogy 3x annyit fizetsz , és kicserél még 1-2 elemet amit nem is kéne :)
2021. febr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

100.000 körül.

De te is meg tudtad volna keresni 100 fölötti iq-val.

[link]

2021. febr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!