Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi TT vagy Mazda rx-8?

Audi TT vagy Mazda rx-8?

Figyelt kérdés
Autóvásárlás előtt állok, szeretnék egy sportosabb autót a családi 7 személyes mellé. Ti melyiket valasztanátok, milyen motorral, és miért?

2021. febr. 20. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%

TT RS


Jobban is tetszik, meg a rossebnek sem hiányzik az a szívás ami a Mazdával jár..

2021. febr. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Mazda RX8-at választanám,de a wankel motort szedném is ki belőle mert 80,000KM-enként cserélni kell. Még a motorcserével együtt is az RX8. Hogy miért? Nem tudom,Need For Speedekben mindíg tetszett,a karosszéria is jobban tetszik mint az audi tt-nek.
2021. febr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%

Amúgy ezek mellé én bevenném a listára a BMW Z4-et is. Azt brutáls jól összerakták. Vezetőülés majdnem a hátsó keréken, motor betolva jócskán az első tengely mögé. Már a 2.5-ös is nagyon állat, a 3.0 meg...


Ebben még faék M54-es motorok vannak, mint az E46-ban, fenntartnai olcsó, szívó, hátul hajt és durván megy keresztbe.

2021. febr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A z4-el az a problémám, hogy már más árkategória, valamit jó lenne, ha másnak nem is, a kiskölyköm számára lenne hátsó ülés is. Más kategória, de még a lexus is200-al is szemezgetek.
2021. febr. 20. 17:21
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
RX8-at en is vennek nagyon szivesen, csak a francnak se hianyzik a szivas a Wankel motorral..
2021. febr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Végre valakinek van jó ízlése autók után. Akkor IS200,vagy altezza,toyota chaser. Ajánlom a Lexus SC300-at is,konkrétan egy Supra az egész csak olcsóbban.
2021. febr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
A Mazda jó autók, de pont az rx motorjai amik nem váltak be. Nem csoda, hogy lemondtak róla. Ha ilyen ínyencek vagyunk és Mazda akkor mx5. Japánoknak vannak jó kis autói. Nissan 370z mint Audi TT:) Az Audi és BMW maradjon meg a sima utcai autóknál. A Nissan gt-r az meg brutál, de oda kiskölyköt ne tervezz hátra. Toyotánál visszajött a Supra, de addig volt GT86 néven autója is. Szerintem ezt nehezen kapsz mint egy Mazda-t vagy egy Nissan-t, ha használtról beszélünk. Nekem a 370z mindig top, rohadt jó autó!
2021. febr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy a YouTube-on a Sportverda összehasonlította a BMW z4-et és a Nissan 370z-ét. Bár írtad, hogy más kategória.
2021. febr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%

A Mazdánál nem csak a motor egy rohadt nagy szívas, hanem a rozsdásodás is. Úgy rohadnak mintha muszáj lenne.

Én inkább az Audit venném, vagy amit említettél Lexust. A Mazda inkább harmadik autónak való.

2021. febr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
12 éves Mazdám volt rozsda meg nem ette. Na ez hogy lehet? Elárulod nekem? Én fiatal Volkswagenen láttam rozsdásodni a küszöböt. Na ez hogy van? Megválaszolni sem tudnád, de felesleges, mert nekem volt Mazdám és tudom. A fejedben van a rozsda...
2021. febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!