Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki alto vezérlés cseréje...

Suzuki alto vezérlés cseréje mennyi idő? Munkadíj? Tényleg erősebb az alja a swiftekénél? (nyulvány kiszakadás)

Figyelt kérdés

2021. febr. 20. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a munkadíj nem több 15-20 ezernél. Lévén, hogy kb 27 perces a művelet, de ha nagyon elnyújtják akkor se több mint 1 óra.


Szerintem ebben a kategóriában nincs lényegi különbség a kasztni masszívitásában.

2021. febr. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább altot vennék mint swiftet. Azt nem tudom h erősebb ez az alja, de ugye ezeket az autókat nem ott gyártották ahol a swifteket, és nem is akkor.Ha veszel egy 2005-2006 osat, akkor azért azzal egy darabig nem lesz gondod. Meg én ilyenről nem hallottam h Altonak az alján szerelgetni kéne bármit is.
2021. febr. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-3 óra a csere, természetesen görgővel és vízpumpával ezen nem szabad spórolni. nekem 25 ezer ft volt az egész egyben mert hobbi szerelő ezért ilyen olcsó, profi munkát végzett de csak régi swiftet vállal sajnos, alto-t nem.
2021. febr. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!