Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autó rádiójából működés...

Az autó rádiójából működés közben meglehet tudni a biztonsági kódot?

Figyelt kérdés

Van egy VW Golf V-öm, a rádiója tökéletesen működik, viszont ezekben a rádiókban még van biztonsági kód, arra az esetre ha ellopnák a rádiót.

Amennyire utána olvastam, ahhoz, hogy a rádió elveszítse a szinkronizációt az autóval elég csak egy akkumulátor csere, és már úgy érzékeli a rádió, hogy kivették az autóból, így kérni fogja a kódot, viszont a kódot én nem tudom, sehol sincs az autó papírjai között.

Van valami módszer arra, hogy a kódot, még működő állapotában kilehessen nyerni a rádióból?



2021. febr. 21. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nincs. Vagyis van, de annyit nem ér már egy ilyen rádió.

VW-es facebook csoportokban biztos találsz olyat, aki eltöri, ha egyszer már behalt.

Egyébként elvileg még a VW márkaszervízben is meg kellene tudják mondani, ha ezzel jött ki a kocsi, de azt nem tudom kérnének-e pénzt, én futottam bele így érdekességekbe

2021. febr. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az akkumláltort ki tudják cserélni áramkör megszakítás nélkül is.Így megmarad a kódod.
2021. febr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!