Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A csapagyak (generator,...

A csapagyak (generator, vizpumpa, klimakompresszor stb..) amikor mar kezdenek enyhen elkopni es zajosodni, inkabb hideginditas utan hangosabbak vagy uzemi homersekleten?

Figyelt kérdés
Kezdodo csapagyhang inkabb eloszor hideg motornal jelenik meg es uzemi homersekleten enyhul vagy inkabb forditva? Vagy a motor homerseklete ezekre abszolut nincs befolyassal es hidegen melegen ugyanolyan erossegu hangot kellene hallanunk?
2021. febr. 22. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a klímakompresszor csapágya hidegen nyekergett. A vízpumpa meg az ilyen hosszbordásszíj-vezető/feszítőgörgők csapágyai pedig mindig.
2021. febr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, ment a zöld kéz. Kb ilyen válaszokra gondoltam, mert épp egy nyomozásba vagyok az autómmal kapcsolatban, ezért érdekel hogy melyik csapágyra jellemző hogy hidegen szól. De akkor a klima lesz az első amire rá lesz nézve.
2021. febr. 22. 23:27
 3/3 anonim ***** válasza:
HA kikapcsolod akkor nem megy a klima és már meg is van amit keresel.
2021. febr. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!