Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok 3...

Milyen autót ajánlotok 3 millió forintig?

Figyelt kérdés
Májusban esedékes egy autóvásárlás és még nem sikerült dönteni. Eddig szóba jött az opel insignia 2014-15 de ismeretségi körömből eddig mindenki csak szidta az opelt és így elbizonytalanodtam. A másik az a ford focus 2014-2017 viszont ezt az autót eléggé jellegtelennek tartom de lehet csak azért mert még nem próbáltam. Gondolkoztam régebbi 2009-es audi a4-en de ezektől félek hogy túl sok rizikót vállalnék hogy ilyen öreg. Mi a véleményetek esetleg tudtok e valamit ajánlani? Akár kombi akár sedan még talán az SUV is.

2021. febr. 22. 23:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
12%
2001-es Volvo S40/V40
2021. febr. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
23%

A Volvo-t felejtsd el szerintem, macerás a váltója bizonyos korban már.

3 millió az nem túl sok autóra. Inkább 4-5 millió egy új autó ára. Használtat meg nem biztos, hogy megéri

2021. febr. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
52%
Na mert újat megéri ugye?
2021. febr. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Ha 2.0 CRTDI A4-et akarsz, akkor az jó választás.

Insignia-t tényleg sokan szidják, én hanyagolnám.

A4 helyett Passat? Valamivel olcsóbban megkapod és legalább olyan jó autó

2021. febr. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
3. szériás octavia 2.0 CR-el
2021. febr. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Azok szarok.
2021. febr. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
50%

szerintem az insignia is jellegtelen.

Én biztos a focust választanám, az öreg audikat meg messziről elkerülném.

Az opel egyébként tényleg nagyon lecsúszott az utóbbi évtizedben. Az F meg G astra után már csak mélyrepülésben gyártják a megbízhatatlan szarokat.

2021. febr. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Az Insignia egy amortizációs csődtömeg - nézd meg mennyiért adták őket újonnan és most mennyibe kerülnek. Na, nálad is majdnem ilyen ütemben fog csökkenni az értéke. Azért van belőle annyi, mert eladhatatlan, senkinek nem kell egy ekkora autó. Ezek mind céges lízingjárművek voltak, s az volt a fundamentum, hogy 6-8 éves korukban a családosok körében majd biztos kelendő lesz a használt piacon, de már a családok sem vesznek ilyen nagy batárokat. Se anyu, se apu nem tudja vezetni, mert hajós kapitányi vizsga kell a parkoláshoz, majdnem 5 méter hosszú, kész átok vele közlekedni.

Szóval ha az Insignia példájából valamit lehet tanulni az az, hogy olyan autót vegyél amit majd te magad is könnyen tovább tudsz értékesíteni, mert 5-10 év múlva is vonzó lesz azok számára akik mondjuk nem 3, hanem 1 millió forintig keresnek autót.

2021. febr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

A Focus nem jellegtelen, de az Insignia az igen :D

A ritkább benzinesek márpedig nem rosszak, szomszédnak van, 260 ezer alatt szinte semmi komolyabb baja nem volt...

2021. febr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ennyiből (inkább kevesebbért, 2, 2.5 m körül) már nagyon megkímélt és szép állapotú dízel Passat 6-ot, A4-et esetleg Skoda Superb-t kapsz, én ezek közül vennék
2021. febr. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!