Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb diagnosztikai...

Melyik a legjobb diagnosztikai szoftver ELM327-es vezérlőhöz?

Figyelt kérdés

Lehetőleg desktop szoftvert keresek, az jobban kezelhető. Olyan kellene ami a legtöbb élő adatot meg tudja jeleníteni, olyanokat is mint pl.: hibrid akkumulátor cellafeszültségei, injektorok korrekciós értékei stb.

A Torq-ot ismerem, használom, szerintetek ennyit lehet csak kihozni ebből a vezérlőből?



2021. febr. 24. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszer elkezdtem leásni a nyúl üregébe, hogy olcsón szerezzek én is diagnosztikát.


Nem mindegy az ECU, a verziószám, a mikrokontroller chip (ebből régebben lehetett kapni megfelelőt, ma már csak ráhazudják a kínai webshopok és egy olcsóbb chip-el helyettesítik), és persze ezekután a hamis szoftverek tömkelege.


A legjobb a gyári többszázezres eszköz, és a méregdrága szoftver liszensz (erre már van olyan lehetőség, hogy csak pár darab kiolvasást/használatot fizetsz, nem havidíjat).

2021. febr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ehhez kevés lesz az ELM327...
2021. febr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kipróbáltam a Forscan szoftvert. Ez egész részletes, bár még egyenlőre nem tudtam a porlasztók adataihoz hozzáférni.
2021. febr. 26. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!