Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szívóbenzines autó miért...

Szívóbenzines autó miért mehet most jobban mint általában? Talán időjárás kedvezőbb?

Figyelt kérdés
Motor erősebb volt ma, mint szokott, gázreakció is jobb. Nem változtattam rajta semmit.
2021. febr. 24. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Légnyomás, páratartalom, hőmérséklet, oxigénkoncentráció, szívcsakrából jövő energiák..
2021. febr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Én is érzem, hogy jobban megy most, hogy jó idő van, ez a kb. 15 fokos hőmérséklet a legkedvezőbb a motornak.
2021. febr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%

Tudod mellékelni a fékpadi mérés eredményeit vagy csak úgy hasra mondod, hogy erősebb?

Ha az utóbbi, akkor egyszerűen beképzeled. Pl. lehet, hogy a meleg idő miatt leengedted az ablakot és így jobban érezted a sebességet, jobban hallottad a motor hangját, stb.

2021. febr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem engedtem le az ablakot meg semmi, szimplán jobban ment mint szokott az autó. Ezek szerint a hőmérséklet miatt. A normális válaszokat köszönöm.
2021. febr. 24. 23:36
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Valami helyrerázódott benne. A külső hőmérséklet tizedben mérhető lóérőt jelent, egy pilóta se venné észre.
2021. febr. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
4 °C-on a legsűrűbb a levegő, de valószínűtlen, hogy azt éreznéd. Lehet, hogy a téli/nyári összetételű benzin közötti váltás tűnt fel.
2021. febr. 25. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!