Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Veszélyhelyzet idején műszaki...

Veszélyhelyzet idején műszaki vizsga?

Figyelt kérdés
Jelen állás szerint a a veszélyhelyzet lejárta után 60 napig érvényes a műszaki vizsga. Na most, ha az én műszakim, tételezzük fel, hogy február végén lejár, és mondjuk kihasználom azt, hogy ráér később vizsgázni az autó, akkor ha hónapokkal később viszem műszakira, akkor az az aktuális dátum fog belekerülni friss vizsgaként, vagy visszamenőleg beírják a február végi dátumot?

2021. febr. 25. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, az fog bekerülni amikor vizsgáztatva lesz. Nekem áprilisban járt le az egyik autón a műszaki, másik decemberben, így majd akkor megyek ha veszélyhelyzet utáni 60 nap lejárt. ;). Legalább ennyit nyerjen a polgár.
2021. febr. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdekes, akkor nálam valamit elcsesztek, mert pontosan ugyan az a szokásos dátum maradt attól függetlenül, hogy nem aznap vittem.
2021. febr. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
AMikor vizsgázik, az kerül bele.
2021. febr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor most melyik?:D Egyik válaszoló ezt írja, a másik azt..

Amúgy első: Ha tavaly áprilisban lejárt az a műszaki, azután nem volt már egy veszélyhelyzet szüntetés? Mert ugye nyáron nem volt semmiféle korlátozás, és novemberben léptek csak újra érvénybe. Csak kérdezem, mert akkor a tavaly áprilisi az már nem lenne érvényes.

2021. febr. 25. 10:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!