Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kombiba (pl P406) mekkora...

Kombiba (pl P406) mekkora mélyláda lenne ideális?

Figyelt kérdés
Adott a 406 kombi! Tudtam, hogy kevés, de belepróbáltam egy 250W-os kölcsön SAL mélyládát. Egyelőre vonatkoztassunk el a márkától... :D Belül érezhető valamicske plusz, de hát ugye édeskevés akkora légtérbe. Szóval valami okos mondja meg nekem pls, hogy kb mekkora szólna benne szépen. Jah, meg még, ha esetleg ebből a ládából kettő lenne, az megoldás lehet-e? kösz
2010. aug. 17. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Ideális, az az ideális ha nem raksz bele mélyládát, minek raksz bele plusz súlyt, ráadásul még helyet is foglal.
2010. aug. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem a watt számít, hanem a minőség...

amúgy a 250W a salnál nem az RMS, hanem az össz... úgyhogy az édeskevés...

próbálj ki egy 300-as kickert vagy pioneert...

garantáltan nem sal szintű.

2010. aug. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha elég helyed van, én megpróbálnám a tölcsérest... Nagy, nehéz, viszont érzékeny, tehát kevés wattal is nagy hangerőt produkál. Hangszórónak pedig, ha jót akarsz magadnak, még véletlenül sem SAL-t veszel, hanem mondjuk RH-soundot.
2010. aug. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

grat az elsőnek, ha neked a 10-20kg neked plusz súly egy kombiba, akkor inkább ülj vissza a polákodba és hallgasd tovább a kossuth-ot! :D


ideális zenehallgatásra, a gyenge képességűek kedvéért!


aztán, nem akarok venni, csak érdeklődtem, hogy egyébként mi való egy kombi farába, egyébként tudom, hogy a watt nem mérvadó :D

kösz

2010. aug. 17. 21:49
 5/7 anonim ***** válasza:
De akkor vagy menő ha van egy láda a kocsidba! Tudod! Igaz hogy szar, és mindjárt szétesik, de ottvan!
2010. aug. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönjük az építő jellegű hozzászólást... :D
2010. aug. 19. 09:29
 7/7 A kérdező kommentje:

egyébként írtam, hogy nem veszek, csak érdeklődök, mert nincs rá pénzem... kár, hogy manapság minden suttyót beengednek minden oldalra, akik némi értelmetlen nagyzolással próbálnak kompenzálni valamit... xD (nem ártott volna nagyobb hangsúlyt fektetni anno a gumióvszer reklámozására)


ha valakinek van még hasznos info-ja, azt szívesen várom. az idegbetegek, szorongásosak inkább forduljanak orvoshoz

2010. aug. 19. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!