Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy suzuki ignis 1.3 2004...

Bourn kérdése:

Van egy suzuki ignis 1.3 2004 es autom aminek vannak pár hibái rákölteni már nem szeretnék , vettem egy másik autót de beszámítani nem tudtam. Hogyan kellene túladni rajta, hogy valami látszatja is legyen?

Figyelt kérdés

2021. febr. 27. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
meghirdeted a használtautón, leírod a hibáit, km-t, és meghirdeted olyan áron, amin reális eladni
2021. febr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Hát nem is tudom, mit szoktak csinálni a nem kívánatos autókkal? Ez tényleg egy nehéz kérdés. Oké figyelj csak tudom hogy ez egy nagyon NAGYON extrém ötlet, de... és most hallgass végig... mi lenne... de most komolyan, nem viccelek... ha esetleg... ELADNÁD?
2021. febr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen hibái vannak az Ignisnek, amit már nem volt érdemes megjavíttatni?
2021. febr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is Ignisem volt, 2004-es 1,3-as, másfél éve adtam el, kereskedő vette meg. Sok hibája volt, amit a hirdetésben le is írtam.
2021. febr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
gondolom már elkelt! viszik mint a cukrot, hibáival együtt! jó kis kocsi! enyém 18 éves,megvan a pénz az újra, de nem sürgős eladnom.
2021. márc. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!