Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elfelejtettem leengedni este...

Elfelejtettem leengedni este a vizet az autómból,-4 fok van ott, befagyhatott?

Figyelt kérdés

Lett baja?

Most nemtom megnézni?



2021. febr. 28. 07:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha sima víz volt benne, akkor igen, valószínűleg befagyott és lehetwt, hogy kárt is okozott.
2021. febr. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen víz van az autódban. Semmilyen nem lehetne.
2021. febr. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Dehogy fagy bele, legfeljebb kásás lesz a víz,.

Menj le és indítsd be.

2021. febr. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ennél még nem fagy be(szét), csak ha tartósan, legalább egy napon keresztül ennyi a mínusz..pár óra nem okoz gondot.
2021. febr. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fagyott be szerintem. De tényleg csak sima víz van az egész rendszerben? Tudod, hogy ez szétkúrja a vízpumpát, mert a normális hűtőfolyadéknak kenési szerepe is van, mint az olajnak. Illetve el fog vízkövesedni az egész rendszer.
2021. febr. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Renben, tegnap szerve vot az autó, és addik tettem vizet, ameddig kipróbáltam, de úgy felejtődött benne a sima víz,
2021. febr. 28. 07:49
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha semmi fagyálló származék sem volt benne ami esetleg keveredhetett volna a vízzel akkor bizony befagyhatott főleg ilyen mínuszban. Ha mázlid van akkor csak kásás benne a víz ami bajt még nem okoz állásban, de az is megeshet hogy a szűkebb járatokban befagyhat a víz ami szétnyomja a csöveket meg minden mást.
2021. febr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha megfagyott a víz akkor kinyomta a fagydugót(-kat) és itt elfolyik a vized.

Ha a blokk gyárilag nem tartalmaz fagy dugót,akkor szó szerint ketté reped az öntvény blokk,és mehet a kukába a komplett motor.

2021. febr. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%

-4 fok volt?

És mennyi is a víz fagyáspontja? Általános iskolás anyag. Talán benne volt a fizikakönyvban, hogy autóknál nem érvényesek a fizika törvényei, de erre nem emlékszem.

Hogyan vizsgázhat le valaki vezetésből, ha az általános iskolai alapvető dolgokkal sincs tisztában...

úgy gondolják egyesek, rájuk sem a fizika, sem a kresz tövényei nem érvényesek.

2021. febr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

9-es...

"Talán benne volt a fizikakönyvban, hogy autóknál nem érvényesek a fizika törvényei, de erre nem emlékszem".

Te melyik bolygón születtél? :)

2021. febr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!