Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használtautó.hu-n kinéztem...

Használtautó.hu-n kinéztem egy autót, meddig lehet vele várni?

Figyelt kérdés

Pontosítok. Kinéztem az álom autóm minden paramétere és mindene tökéletes lenne a számomra viszont az ára kicsit magas így még nem merem bevállalni, biztosra szeretnék menni amihez kellene még egy kis idő (2-3 hónap).. amúgy rossz kategóriába tették fel én is véletlenül találtam meg így bízom benne hogy marad még egy ideig és vár rám.


Szerintetek lehetséges, hogy az enyém lehet pár hónap múlva vagy addigra elviszi valaki?



2021. márc. 1. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy a tied lesz.
2021. márc. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Lehetséges, hogy megveszik előled.
2021. márc. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból írom, ha valóban jó állapotban van az autó akkor nagyon hamar elviszik

Ha tényleg az kell és nem egy bontószökevény akkor azonnal le kell rá csapni, ne várj

Én december óta szopok így, vagy az autó volt hulladék, vagy mire megbeszéltük a megnézest addigra eladta a tulaj vagy meggondolta magát

2021. márc. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ milyen a típus, mennyire közkedvelt motor, felszereltség stb.
2021. márc. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Te vagy az eladók álma. Hirdetés alapján már készíted a pénztárcád :)
2021. márc. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%

Van olyan autó, amit 1 év hirdetés után se tudnak eladni. Valamit eladnak 1 nap alatt.

Így látatlanban nehéz megmondani.


Ha közkedvelt modell, egyszerű, bárki számára elérhető, elképzelhető hogy elviszik hamar.

Ha valami 6000 köbcentis amerikai izomautót néztél mondjuk, akkor elképzelhető hogy meglesz 2 hónap múlva.

2021. márc. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!