Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Citroen Saxo első autónak?...

Citroen Saxo első autónak? 18/f Konkrét kiszemeltem is van.

Figyelt kérdés
2021. márc. 1. 17:23
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2021. márc. 1. 17:23
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó állapotban van, jó lesz.
2021. márc. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én megvennem, jó kis gépeknek mondják őket. Nekem is volt francia autó. Nagyon megbízható volt. Végre egy fiatal, aki nem lepukkant Fauve-kat meg Beszoptad Magyar Wageneket nezeget! Grat.
2021. márc. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kint rohad a szabad ég alatt télen, eleje már ránézésre is éppen, hogy nem esik szét, nem rá való szélesített ratyifelni, matrica.


Nem mondom, hogy 400-ért túl rossznak tűnik, de 350-ig mindenképpen alkudd le, annál többet semmiképpen sem ér és még annyiért is nagyon alaposan átnézetném, normális autószerelővel, szervizben, megemelve. Gyanús, hogy vannak meglepetései.

2021. márc. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%
Jónak jó, de én nem vennék ilyet, főleg első autónak, mert nem elég biztonságos.
2021. márc. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem jó, de legalább ronda. Találj valami gyári alkatrészekből álló eredeti G-s, H-s (vagy nem tudom mi volt akkor pont) rendszámú Saxót, amiről legalább azt tudni, milyen országból van. A külföldről levedlett autókat hagyjuk meg a testvéreknek.
2021. márc. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó kis autó. Mivel első autó, szakembert vigyél magaddal. Készülj fel arra is lelkileg, hogy rossz lesz. Ebben az esetben tudj nemet mondani.
2021. márc. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Fotók alapján szép, de innen ezt nem lehet megállapítani.

Menj el, nézd meg személyesen. Alja, mindent nézz körbe nincs-e rohadás, motorját nézd meg, próbáld ki, nem-e füstöl kéken stb.

Én magamnak nem venném meg, mert 3 ajtós. De ha neked ez nem gond, akkor szerintem jó vétel is lehet.

2021. márc. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sajnos kereskedésekben mind kunt állnak.
2021. márc. 1. 19:51
 10/14 A kérdező kommentje:
Kint
2021. márc. 1. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!