Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Vento 1.9 TD (AAZ) random...

VW Vento 1.9 TD (AAZ) random leállt. Szerintetek mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!


Adott egy VW Vento 1.9 TD AAZ motorkódos autó. Egyik baja, hogy 4-5 nap állás után lemerül teljesen az akkumulátor, csak biikával indul. Ezt majd megnézetem egy szakértővel, nem is ez az elsődleges probléma.

A mai nap lett bebikázva, mert egy hétig állt azért, mert azt hittem, hogy új akksival nem csinálja ezt. 5 perc járás után leállt. Az akksi nem töltött semmit, így nem is indítottam be újra, szerintem a gázolajszűrő bekaphatott valamit, elég rég volt már cserélve.


Szerintetek lehet ez a probléma? Ha nem, akkor valami ötlet?



2021. márc. 2. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármi elő fordulhat
2021. márc. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úgy nem igen szokott eltömődni hogy egy csepp se menjen keresztül rajta.

De egy szűrő csere nem drága és nem is tart sok időbe, cseréld ki.

2021. márc. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 D. Brasco ***** válasza:
0%
Az a baja,hogy egy ezer éves szar és max tulajdonosa van,de gazdája az nem......
2021. márc. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valamiért nem kap üzemanyagot ezért áll le . A töltés hiány meg azért mert a generátor vagy a fesz szabályzó halott benne . Elmerülés oka meg kábel hiba valahol le testel azaz valahol zárlat van .

Ha bármilyen dízel ventoval és golf 3-al kapcsolatos kérdésed van írj nyugodtan 10 éve ventozok lényegében éjjel nappal a környékbeli öreg dizel vw-et csinálom a 90-es évek elejéről

2021. aug. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!