Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 6-os 400e km-el kuka?

Mazda 6-os 400e km-el kuka?

Figyelt kérdés

Találtam egy Mazda 6os használt autót, de:

Dízel

Van benne 400e km


Viszont, cserélt alkatrészekről vannak számlák, szervízkönyve is van, annyira nem is rohad és !!elvileg!! Elvileg hibakód mentes.

Na most egy ilyen autót szerintetek meg szabad-e venni, vagy pedig engedjem el.



2021. márc. 3. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A fő kérdés, mennyiért?
2021. márc. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
400ezer jó magyar forint
2021. márc. 3. 10:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmi vétel. Pont te leszel a szerencsés kiválasztott.
2021. márc. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiért minden lesz, csak nem hiba és rohadásmentes.
2021. márc. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el a mítoszt, hogy hibakód és rozsdamentes, 400 ezerért valószínűleg lesz egy csomó hibája. (Mint a 400 ezres autók 95%-ának)
2021. márc. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem rozsdamentes, illetve remélem nem azt írtam, mindenképpen azt szerettem volna hogy annyira nem rozsdás. Hogy instant kuka vagy fél éven belül nem lehet kinyitni az ajtót vagy valami, a hátsó kerék feletti részen látni lehet hogy rozsdás, de láttam ennél durvábban rohadó autót drágábban, erre akartam kitérni, csak hát jah lehet nem jól fejeztem ki magam. Tehát a konklúzió az az, hogy nem kell elhinni mindent és inkább hagyjam?
2021. márc. 3. 11:07
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A konklúzió az az, hogy nem kell elhinni mindent DE 400 ezer forintért így is úgy is problémás autót kapsz. Ha nagyon tetszik ez a típus akkor vedd meg. DE ne reménykedj abban hogy minden rendben lesz.
2021. márc. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
400 ért kapsz egy jó Simsont vagy ETZ-t. Esetleg egy megkímélt régi Suzuki Swiftet. Mazda 6, 400 ért: pénztemető szopóroller.
2021. márc. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy engem is erdkelene, nem hirdetni akarok, de ha van egy a4esem hasonló futással de abszolút karbantartva és tényleg patika, akkor már elgondolkodtató lenne? Mármint arra gondolok, hogy így még jo áron el tudom majd adni?ha valamikor el akarom?
2021. márc. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!