Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzines autóval mi történik...

Benzines autóval mi történik ha a kuplungot felengedem fogáspontig, de nem adok gázt? Lefullad?

Figyelt kérdés

2021. márc. 3. 17:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Kis nyúl.
2021. márc. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Dízelesen tanultam vezetni, tegnap vezettem elöször benzinest, folyton lefulladtam mert kevés gázt adtam vagy bőgés volt mert túl sokat adtam. De apukám azt mondta h felejtsem el azt a baromságot, hogy csak kuplunggal indulok, de szabályosan szenvedés....
2021. márc. 3. 17:33
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Elég sok összetevője van. Sík-e a terep? Mekkora a motor teljesítménye? Alapvetően egy kis köbcentis benzinest elég nehéz, még sík terepen is megindítani sima kuplunggal. De mondjuk egy kis súlyú, nagy teljesítményű autót, simán meglehet indítani gázadás nélkül is.
2021. márc. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon óvatosan engeded, sík terepen elindul.
2021. márc. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy igen, felejtsd el.
2021. márc. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Dízellel lehet úgy indulni. Benzinesbe kis gáz kell, érzéssel.
2021. márc. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
14%

Benzines kocsiban a kuplung mellé kell a gáz,ha 1-es fokozatban akarsz gurulni. Tolatásnál elég a kuplungot használni,csak ne engedd fel teljesen és ha gyorsabban akarsz tolatni akkor mehet pici gáz.Ha nem csinálod jól akkor lefullad.


Én is dízeles autóval tanultam meg vezetni,meg kell szokni a benzines autókat.Én is sokszor lefullasztottam.Sokat kell vezetni hozzá.

2021. márc. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
A régi autómmal párszor kipróbáltam, 4. sebességbe simán fel lehet váltani a gázpedál érintése nélkül, és sík úton alapjáraton viszi az autót (1.4 benzin).
2021. márc. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
3 céges autónk van. Gáz nélkü lefullad az 1.8 tdci, az 1.6 crdi és a 2.0 hdi is. Most akkor mi van????? Én élek egy másik dimenzióban, vagy ti?
2021. márc. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%

Nagy a sötétség, de lusta vagyok eloszlatni.

Inkább csak válaszolok a kérdezőnek:

Halgass apádra, idővel belejössz majd!

2021. márc. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!