Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 95% autópálya használatra...

95% autópálya használatra elég lenne nêgyévszakos gumiabroncs használata?

Figyelt kérdés

Megmondom miért.

Mert a hazautam gumit cserélni 1573 km. Persze, megyek haza, de leghamarabb júliusban terveztünk volna...


Ekkor jött az ötlet, hogy Michelin cross climatet raknék fel. Vélemények?


2021. márc. 4. 08:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Azt mondják,aki keveset megy az autóval(max.10ezer km./év)és többnyire városban használja,jó a 4 évszakos gumi.Viszont 150le.teljesítmény felett,már nem ajánlott.Szóval,ha nem hegyvidéken laksz,nyugodtan mehet a Michelin a kocsira.
2021. márc. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Nekem az van. Tökéletes.

Ezen viszont röhögtem: "a hazautam gumit cserélni 1573 km"

Mi köze a gumicserének a hazaúthoz vagy bármiféle távolsághoz?

2021. márc. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Autópályára én nem vennék 4 évszakosat, nagy sebességnél számít igazán a tapadás. Azt meg én sem hiszem, hogy 1500 kilóméteres körzetben nincs egy nyamvadt gumis.
2021. márc. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem palyara ne! A nagy sebesseg miatt nyaron a premium gyartók termekei sem fogjak hozni egy közepes nyari gumi tulajdonsagait.

Ha kicsit is lendületesebben közlekedsz, nem tartasz extra tavokat könnyen beleszaladhatsz egy koccanasba. Az a bizonyos 1-2 meter difi nagyon fajhat fekútban...

2021. márc. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Akárhonnan is jönnél, biztosan ott is van gumis és a gumiabroncsok sem drágábbak, ismerősön Angliában cseréltette, annyi volt, mint itthon lett volna.
2021. márc. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Külön alufelnin van mindkettő, amit nem hozok magammal, annak, aki ezt látja legnagyobb problémájának az életben..


Ezért gondoltam arra, hogy megelőzve ezt inkább egy szett gumim legyen.


Igazából lehet kipróbálom, úgyis hamar elkopik nálam a gumi.

2021. márc. 4. 09:22
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyu,ha eszben tudod tartani, hogy epp nagyon meleg van, tehat azert óvatosabban (mert szerintem az a parabb, tapasztalat) akkor hajrá! ;)

4-es voltam.

2021. márc. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog hamar elkopni. A legdrágább négyévszakos. Az előző középkategóriást azért dobtam ki mert forró aszfalton félelmetesen csúszott. Ez megáll mint a cöveg. Télen sem volt vele problémám. Hegyekben sem.
2021. márc. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem semmi problémám nem volt a négy évszakossal, alatta voltam a 150 lóerőenek, napi 2*60km autópályán meg nem is nagyon hajkurásztam a sebességet.
2021. márc. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

2 éve van fent négyévszakos. 20ezer km/év főként települések között. Semmi problémám vele.


Amikor leesik egy kis hó, vagy ónos eső, akkor eleve kétszeres követési távolságot tartok, és próbálok minél kissebbeket fékezni. Téli gumival is.


Autópályákat sűrűben is takarítják, többnyire egyenletes tempóval haladok, még annyit sem fékezgetek.

2021. márc. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!