Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autósboltok/barkácsbtok is...

Az autósboltok/barkácsbtok is bezárnak, hétfőtől?

Figyelt kérdés

2021. márc. 4. 13:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
49%

#10

A lepontozásom csak annak az elképzelésnek szólt, hogy ha nem mehet be a vásárló akkor ebből következik az is, hogy a dolgozó se mehet be... :D Miközben hónap óta élünk abban, hogy "zárva" van az étterem, de a szakács elkészíti az ételt, a futár meg kiviszi, csak épp a vendég nem mehet be leülni. Nem értem, ez miért elképzelhetetlen egy bolt esetén.

Nem vagyok jól informált, éppen előtted írtam, hogy én pl a szervizekre leszek kíváncsi.

2021. márc. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Miért elképzelhetetlen? Pusztán amiatt, mert a kommunikáció úgy szól, hogy eddig példátlan szigorítás jön. Márpedig az általad vázolt forgatókönyv egyáltalán nem példátlan, és csak nem is túlzottan szigorú. Vagy a kommunikáció félrevezető, vagy SAJNOS tényleg bezárják most ezeket az üzleteket is.
2021. márc. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Webáruházban dolgozom. A partner futárcég nem fog kivinni semmit. Szóval a rendelés sem tuti.

Egyébként 1. vagyok, és köszönöm a nulla százalékot. Szinte minden le fog állni. Én nem tehetek róla, csak feleltem egy kérdésre.

A stílus? Az meg azért olyan, mert egy év alatt sem értették meg egyesek, milyen veszedelemről van szó.

2021. márc. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

"mert a kommunikáció úgy szól, hogy eddig példátlan szigorítás jön"

Attól, mert a sajtó hangzatos címekkel csábít kattintásra, még nem lesz egyből feltétlenül MINDEN bezárva. :D

Én pl. múzeumban dolgozok. "Zárva" vagyunk (ez is példátlan ekkora mértékben és ennyi ideig), a zárt ajtók mögött mégis zajlik a munka, dolgozunk. Csak a látogatók nem jöhetnek be az épületbe.


#13

A családi autószervizünkbe a bárdi/unix saját futárral viszi ki az alkatrészt, nem tudom hogy azok a cégek akik külön futárszolgálattal dolgoznak, azokkal most mi lesz.

2021. márc. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rendelni, csak azokba a boltokba nem lehet személyesen bemenni.
2021. márc. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
49%

Zárva lesz persze.


Ha kell valami online megrendeled és ennyi.

2021. márc. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
De az 2-3 nap mire ideér a posta,!⚠️
2021. márc. 4. 14:52
 18/20 anonim ***** válasza:

#17

Hát, ez ilyen. :)

MPL mostanában egész jó amúgy, ha délelőtt rendelek valamit akkor már másnap átvehetem a postán.

2021. márc. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Köszönjük a sok jól informáltnak, akik határozottan állították, hogy biztosan zárva lesznek! Hála az égnek, nem lett igazuk. :-)
2021. márc. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Miért?
2021. márc. 5. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!