Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért sajnálják még mindig a...

Miért sajnálják még mindig a hangszórókat a gyártók?

Figyelt kérdés

Mindenféle biztonsági elektronika már alap felszereltség, de 2 nyamvas magashangszórót sajnálnak, vedd meg azért a középső de van olyan ahol a legmagasabb felszereltséget.

Ez csak szerintem gáz 2021-ben?

Mert az, hogy nem ad tolatókamerát vagy radart vagy telefonos klónozásra alkalmas fejegységet alapfelszereltségben még oké, de hogy hangszórókkal is spúrkodjanak..


2021. márc. 4. 17:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Én magam is, meg az ismeretségi körömben is tucat ember magasról tesz rá, hogy milyen és mennyi hangszóró van az autóban. Csak szóljon, ennyi a lényeg, nem várunk dolby sorroundot.
2021. márc. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Beviz Elek ***** válasza:
97%
Az emberek nagyon nagy részének az fm transzmitteres zene is megfelel, miért lenne alap a nagyon magas minőség?
2021. márc. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%
jaj de utálom a kocsiban kattógóst bömböltető lúzereket. Igen, csak téged zavar ez
2021. márc. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
19%
3: a magas pont nem a bömbtetéshez kell. De mind1
2021. márc. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
40%
Biztos nem ahhoz,persze
2021. márc. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Beviz Elek ***** válasza:
75%

#4

De hogy élvezhető legyen a tuc-tuc zene, ahhoz magas is kell.


Nekem semmi bajom az ilyenekkel, élvezzék nyugodtan, de azt nem tudom hogy miért kellene minden autóba prémium zene. Ne fizessen érte az is akinek ez nem fontos.

2021. márc. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem sajnálják, megkaphatod magasabb összegért.
2021. márc. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
61%

Nem tehetek róla hogy leragadtál a sokol rádiónál. Ahhoz pont a nagy lavorok kellenek nekik, az pedig a mély. A magas csak cincog. Egyébként meg miért nehéz feldolgozni, hogy van akinek nem a bömböltetés a cél?

Én pl huszonévesen szerettem a szép hangzást, és hogy minden benne legyen, ahhoz kellett is a nagy felület, meg a mély. A korombeliek meg pint így nem fogták fel, hogy miért nem jó nekem ki blaupunkt hangszóró “hisz az is hangos”. Van akinek nem az a lényeg.

2021. márc. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
6 mindenhez kell a magas, hogy szépen szóljon. Egyszer egy gitárkombót hoztunk rendbe, az új hangszórók valamiért nem adták azt ki amit kellett volna, kellett bele vágni pluszban 2 piezót is. Sőt autónál is voltunk úgy, hogy 2 lavor, 2 magas, aztán hurrá, nem is hallottad a zenét, de már rezgette a rendszámot, csak épp a közép hiányzott.
2021. márc. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
Persze! A közlekedési zaj mellett a magassugárzon mulik a nagy zeneélvezet. Ha annyira vájtfülü vagy, csinálj/csináltass magadnak egy zeneszobát pöpec hangrendszerrel, ott élvezd a zenét.
2021. márc. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!