Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg igaz az hogy hobbi...

Tényleg igaz az hogy hobbi célból jobban megéri sportautó helyett sportmotort venni ? Mert olcsóbban kijön ? Ti mit választanátok ?

Figyelt kérdés
Tehát észrevettem én magam és a neten is azt irják hogy hobbi célból jobb sportautó helyett sportmotort venni mert kevesebb pénzből is már lehet nagyon jó sportmotort venni , pl láttam a neten hogy ilyen 3 -4 millióból használtan már fullos csúcskategóriás pár éves jó állapotú motort lehet kapni , autóknál ügye mondani sem kell hogy bár lehet kapni pár jópofa sportkocsit is ennyiért de csúcskategóriás gépet eggyátalán nem , pl láttam már olyan ducati panigalet vagy yamaha r1 -et hogy na ,ezek autóba kb a ferrari porsche meg egyéb szintet jelentenék csak ügye azok alaphangon 30 misitől kezdődnek de a ferka ügye minimum 40 től , és ráadásul nagyon jól néznek ki is a sportmotorok , ti mit választanátok 4 millióig sportmotort vagy sportautot csak hobbi célra ?

2021. márc. 5. 14:03
A kérdező szavazást indított:
Sportmotort
Sportautot
15 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Tök más a kettő, nem ár alapján döntenék, hanem hogy autózni vagy motorozni szeretnék-e inkább....
2021. márc. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Hát nekem igazából mindegy ,csak számomra az lenne a legfontosabb hogy ne valami gagyi sz@rom legyen 4 millióig szerintem nem lehet valami normális sportautot találni , ilyen 20 éves bmw -és veréb meg nem akarok lenni, ezekből van elég szerintem
2021. márc. 5. 14:17
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne opció sportautó helyett egy sportmotor.
2021. márc. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit szeretsz inkább.

3-4m-ből már nagyon jó élményautókat lehet venni, nem muszály a csúcskategóriát. Nekem pl. egy Audi TT, vagy ha hátsókerekest akarnék akkor BMW 3-as coupe bőven megfelelne ilyen célre. Inkább érdemes kicsit alatta, mondjuk 3m-ig nézni őket és akkor esetleges drágább javitasokra is marad.

2021. márc. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
4 az audi tt nekem is tetszik csak azt mondják elég csajos autó ,esetleg még valami szép coupé érdekelne
2021. márc. 5. 14:24
 6/26 anonim ***** válasza:
96%

"elég csajos autó"

Az MX5-ről már hallottam ezt, de a TT-ről még nem.

2021. márc. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy jobban megéri-e, de jobban meg lehet dögleni a motoron az tuti.
2021. márc. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Egy szolíd négyajtós Bentley sedan, mellé a sufniba támasztva a közértbejáró 2.0-s Harley, villogni meg pont jó egy fekete hathengeres Honda Goldwing..


Amíg ez nem lehetséges, addig jó egy japó sportautó..kétszemélyes, de a nejemnek ez pont megfelel..


Motoroztam eleget, abból kinőttem. Utoljára itt a Tétényin kapott el a rendőr, mert egykerekeztem a fiam Gilerájával...


Meg különben is..egy motor soha nem lehet eléggé egyhengeres, és elégé négyütemű..(angol motoros bölcsesség)

2021. márc. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
6 akkor fogalmazzunk úgy hogy nem valami férfias autó ,de mondom nincs semmi bajom a tt vel , de külső és teljesítmény szempontjából egy ducati panigale 1199 ég és föld a tt egy olcsó jópofa középkategóriás nem is kifejezetten sportautó csak sportos auto , míg egy panigale 1199 egy csúcskategóriás utcai versenygép elképesztő külsővel technikával és hát tagadhatatlanul sokkal férfiasabb mint egy tt csak sajna sokkal veszélyesebb
2021. márc. 5. 14:43
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a számokat nézzük nyílván egyik sem éri meg. Azt meg hogy neked megéri-e, csak te tudod.
2021. márc. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!