Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan szerezzek be trabant...

Angyalnyomó kérdése:

Honnan szerezzek be trabant 601 osztókör módosítót?

Figyelt kérdés
Van esetleg valakinek eladó? Honnan lehet beszerezni, és a rendőr nem szól érte? Mik az általános tapasztalatok akiknek van ilyen beépítve?

#Trabant 601 #Trabat
2021. márc. 8. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

minek az neked?


valami bivajnagy kereket akarsz feltenni?


felejtsd el

2021. márc. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

balesetnél mit mondsz?...jé...ez hogy került rá? műszakin bukta, de a közúti ellenőrzésnél is megzuhanhatsz..

nem tudok osztókör módosítót...

2021. márc. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 D. Brasco ***** válasza:
Az elozo kerdesednel mar kiderult,hogy az 1.1-es 4x100-as felnijet akarod rarakni,de felejtsd el....pont mint az osztókör modositot.
2021. márc. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. Nem bivaLYnagy felnit akarok rá tenni. Akkora felnit akarom mint ami van csak olyat ami nem ocsmány. Nem fogom elfelejteni bocsi.

2. D. Brasco ez az első kérdés amit kiírok.

3. Egyébként nem azt kérdeztem hogy mi a véleményetek az osztókörmódosítóról, mert az pont nem érdekel hanem olyat kérdeztem volna akinek van tapasztalata a témában és annak a válaszát továbbra is várom...

2021. márc. 10. 18:40
 5/5 anonim ***** válasza:

vannak cégek akik ezzel foglalkoznak



google a barátod...


segítettem neked....


[link]

2021. márc. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!