Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes-Benz A170 rádió...

Cynthus kérdése:

Mercedes-Benz A170 rádió probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég vásárolt a párom egy 2004-es kiadású Mercedes-Benz A170-es Avantgarde típusú autót.

Az autó rádiója rendelkezik bluetooth-tal, és hozzá is lehet kapcsolni a telefont.

A problémám csak az, hogy hogyan, és miképp. A telefonom bluetoothja észleli is a rádiót, de csatlakozni nem tudok hozzá, mivel PIN kód szükséges. PIN kódként próbáltam beírni az általában használt számokat, 0000, 1234, és még pár kombinációt is, de semmi siker, nem tudok hozzá kapcsolódni.

Valaki találkozott már ilyen problémával?? Vagy valahol lehet resetelni a PIN kódot, esetleg átállítani??



2021. márc. 9. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ide próbáld meg beírni a rádió gyári számát.

2021. márc. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A rádió sajnos úgy bevan építve, hogy ezt egyszerűen csak úgy kiszedni nem tudom. Ezért fogalmam sincs, hogy hol, merre tudnám megtalálni ezt a gyári számot.

[link]


Egy ilyen rádió van az autóban.

Az autó külföldről lett behozva, semmi nem volt hozzá, se autó könyv, se rádió könyv.

Ha odáig eljutunk, hogy sehogy semmiképpen nem tudjuk előkeríteni a PIN kódját, akkor marad az utolsó opció, hogy szervízbe visszük, ahol ki tudják kódolni.

De addig még próbálkozom vele, nem adom meg neki olyan könnyen magam.

2021. márc. 13. 11:37
 3/6 anonim ***** válasza:

A pin kódokkal azért óvatosan.

Régen az F Astra gyári rádiója is kódos volt, de az a 10. rossz kód után lezárta magát.

2021. márc. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a figyelmeztetésed!

Lezáratni nem szeretném a rádiót, de próbálkozni próbálkozom, hogy keresgélek az interneten, hátha rábukkanok valamire, vagy valakire, aki találkozott már ilyennel, vagy jobban ért hozzá, mint én.

Ha meg nem találok semmit, akkor megy a szervízbe.

Állítólag itt nálunk is(Szerbiába) pár ezer dinár a kikódolás, azt meg már nem sajnáljuk akkor kifizetni érte.

2021. márc. 13. 13:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Szívesen.

Annyit tudok még, hogy maga a rádió, 99% hogy Blaupunkt gyártmány, esetleg ott a honlapon találhatsz valamit.

2021. márc. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ohh, na én ezt nem is tudtam. Köszönöm szépen az infót! :)
2021. márc. 13. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!