Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E46 320i rejtélyes fűtéspr...

BMW E46 320i rejtélyes fűtésprobléma?

Figyelt kérdés

Üdv.

Sajna BMW-s fórumon nem tudtam feltenni a kérdést, fb csoportba meg már elfogyott az ötlet.

Tehát adott 2000-res évjáratú 320i e46om 170le és sehogy sem szeretne a fűtésem működni. A hiba a következő: Légtelenítés többször is megvolt, ekkor az első kilométerig van fűtés és utána eltűnik és nem fűt az autó, volt hogy 2 napig volt fűtésem és utána megint nem. Tehát többszörös légtelenítés: OK!

Vízpumpa csere: OK!

Süni: OK!

Fűtéscsap csere: OK!


Szinte már mindent kicseréltünk ezen a szaron :D De attól még szeretem az autót csak nemtudjuk hol a bökkenő..

A Fűtéscsapból kiinduló felső hűtőcső, ha nem nyomkodom meg, akkor hideg marad (alsó forró/meleg) viszont nyomkodás után elkezd a víz keringeni benne -> lesz fűtés 2 kanyarig és utána vége.


Valaki vmi okosat esetleg? Szerelőnél most voltunk, ő azt mondta, hogy motorvezérlő (géppel nézte) dehát kétlem hogy az lenne.



2021. márc. 17. 18:00
 1/9 A kérdező kommentje:
Amit lefelejtettem: hengerfej kizárva, indikátorral néztünk rá.
2021. márc. 17. 18:04
 2/9 anonim ***** válasza:

Valamiért nem cirkulál a folyadék benne, ezt kellene kideriteni.

Végig menni rajta a csövön és a radiátoron is, valahol dugulás van.

2021. márc. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Köss a fűtőradiátor kivezetésére egy slagot és ésszel engedj át rajta csapvizet. Próbálkozhatsz valamiféle tisztítószert is tenni bele, hátha segít rajta. Ha nagyon nem akar átjönni rajta a víz akkor az alsó csatlakozását tömítsd el és töltsd tele ecettel a radit. Ne felejtsd el átöblíteni alaposan, nem tesz jót a hűtőkörnek, ha sav marad benne.
2021. márc. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszi, ma megejtem a slagos radiátoros témát :D
2021. márc. 18. 13:40
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha másnak is esetleg ez volna... akkor mossa ki a fütőradiátort, mert az volt a gond :)
2021. márc. 23. 14:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Na de jó, akkor bejött. 3-as voltam.
2021. márc. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az igen. Mi jött ki belőle? Mitől dugult el?
2021. márc. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó lett?
2021. okt. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azóta is megy mint a dög :D
2022. máj. 27. 17:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!