Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Figyelmetlenségem miatt...

Figyelmetlenségem miatt zárlatos lett az index az autómban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Új elektromos csatlakozót szereltem fel a vonóhoroghoz, amit egy izzóval teszteltem, amire szigszalaggal rárögzítettem a vezetékeket. Az index tesztelésénél lecsúszott a pozitív kábel az égő aljáról és mikor megpróbáltam visszarakni hozzáért az égő oldalához, ami a negetív és zárlat keletkezett. Azóta nincs index, néztem a biztosítékot, de a szál nem szakadt meg benne, de azért kicseréltem, de úgy sincs index. Mekkora lehet a baj? Egy 2005-ös suzuki ignis az autó.
2021. márc. 20. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Addig vidd el szakemberhez amíg még nagyobb bajt nem csinálsz.
2021. márc. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugye nem a motortéri biztosítékdobozban nézted, hanem bent, a műszerfal alatt.

A helyedben még egyszer megnézném a 20-as, 27-es biztit.

[link]

2021. márc. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, a műszerfal alatt néztem a 20-ast. A 27-est viszont még nem.
2021. márc. 20. 21:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztosíték szállt el, pont az ilyen hibák kivédésére (is) van kitalálva, így ahelyett, hogy leégetnél valami fontos áramkört, csak a biztosítékban lévő pár miliméteres fémszálat ütöd ki.
2021. márc. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi 2-es! a 27-es ment ki, azt hittem a vészvillogóval együtt van, ezért néztem a 20-ast
2021. márc. 21. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!