Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi az a menő bukólámpás autó...

QvanyadatMDRTR kérdése:

Mi az a menő bukólámpás autó az A mi kis falunk sorozatban, amit Janklovics Péter vezetett?

Figyelt kérdés
A mi kis falunk 5. évad 6. részben van benne (ma adták 2021. 03. 20.).

2021. márc. 20. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kép nincs róla?
2021. márc. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mazda 323f
2021. márc. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Beütöttem, amit 2-es írt, és valóban az!


[link]


Mazda 323F BG


Köszi! Király! :)

2021. márc. 20. 22:40
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Véletlenül nem Lengyel Tamást akartál írni a Janklovics helyett?
2021. márc. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Lengyel Tamás egy NEM bukólámpás Mazda MX-3-at vezet és ő oszlopos tagja a sorinak, Janklovics Péter meg talán a tegnapiban volt először asszem.

Az MX-3 egy "vagány gyerekes" narancssárga szét sufnitunningolt tákolmány a sorozatban, ez illik a karakterhez, gondolom :D A 323F BG meg szürke színű a sorozatban, és azon kívül, hogy szép állopotú, nem látszik nem gyárinak szerintem. Szép megjelenésű. Nyilván a békalámpa / bukólámpa a fő rajta, meg a vonalvezetése. Elég szép járgányok.

2021. márc. 21. 07:27
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
Na az aztán qrva menő autó... Csodálkoztam is, hogy egy ilyen szart adtak alá, hiszen elmeletileg valami nagymenő marketinges a sorozatban. Az viszont elképzelhető, hogy ez a saját autója Péternek, mert imádja az ilyen régi japánokat.
2021. márc. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6-os :D hát az MLM ügynököket nem nevezném nagymenő marketingesnek. Szerintem épp ez a fricska a storyban, hogy végülis első ránézésre menő a járgány, de nem egy Ferrari, és a karakter sem egy Dan Bilzerian.

Nem?

2021. márc. 21. 11:26
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Jah, a nagymenő MLM ügynökök 30 éves olcsó kocsival járnak. Lehet szeretni a régi japánokat, de egy MLM ügynök ha tart ilyet azt otthon tartja, a bemutatókra meg valami drága új kocsival megy hogy lássák jól megy a bolt. De nekem átjött a poén.
2021. márc. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz eldönteni, hogy volt mögöttes üzenet, vagy csak tényleg ezt engedte meg a költségvetés.


Szerintem inkább az utóbbi. Az átlag nézőnek talán az jön le, hogy ez egy "drága, menő sportkocsi" lehet.

2021. márc. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Az átlagnézőnek az jön le hogy ez egy öregszar.


Amúgy én akkor se bírtam amikor megjelent mert képzavar volt, hogy most akkor mi ez? sportosnak indul, de egy 5 ajtós ferdehátú. Az akkori RX7 na az sportos. :)

2021. márc. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!