Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Be fér a garázsba?

Be fér a garázsba?

Figyelt kérdés
5,1 méter hosszú és 1.95 széles az autóm. Rokonnál hagynám 2 hétre, a garázsa 8.5 méter széles, de csak 4.6m a mélysége. 2db szabvány garázsajtó van rajta. Szerintetek be fog férni? Utcán nem szívesen hagynám. Neki perpill szintén nincs otthon a párja, szóval csak ennek az egy kocsinak kell bent állnia.

2021. márc. 21. 16:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora az a 2db "szabvány garázsajtó"? Mert ezek szerint a tied elvileg hosszában férne el (vagy keresztbe, nézőpont a kérdése), vagyis be kellene tudni fordulni vele a kétszárnyas ajtón.

Mérd le az ajtók szélességét, tegyél le 2 bóját és próbáld ki.

2021. márc. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván normálisan, hosszirányban nem, keresztben talán. Feltéve ha be tud fordulni.

De ha te hagytad ott a kocsit, miért nem nézted meg/próbáltad ki?


Nem tudjuk mekkora a rokonod ajtaja, milyen az épület kialakítása és előtte a hely.

2021. márc. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Átlósan beférhet. El kell vele fordulni.

Nem tudjuk, hoyg milyen autó, mennyire fordulékony, milyen túlnyúlásai vannak. Így látatlanban pontosan nem fogja senki megmondani. Ki kell próbálni és kiderül! Legfeljebb ha van udvar, beállsz oda.

2021. márc. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Még nem hagytam ott, csak beszéltünk róla, hogy nála hagynám. 200 kilométert kell mennem oda, aztán onnan utazok tovább, de már nem az én kocsimmal.

2009-es Audi Q7.

Kértem mérje le az ajtót. A szélessége: 225 cm. Szóval kb 2x15 centiméter szabad hely van a kocsinak.

2021. márc. 21. 17:40
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a mélység nem adja ki, egyértelmű, hogy fordulni kell.

A két oldalt 15-15 centi elégnek tűnhet, de semmit nem jelent, mert nem tudjuk milyen vezető vagy.

Miután minden adat megvan, én már régen lemodeleztem volna a konyhaasztalon.

Szóval a kérdés:

egy 51cm x 19,5cm-es négyzetbe -aminek az egyik oldalán van egy 22.5cm-es nyílás- be tudom-e fordítani az audi 10:1 arányú kicsinyített verzióját?

Szerintem kb. 10 perc molyolás, és meg is van a válasz. ;)

2021. márc. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Akkor valószínűleg nem fog elfordulni sehogy sem az ajtónyílásban
2021. márc. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

Mégegy ilye kamu kérdést...

"#jogosítvány #autó #garázs #Range Rover #SUV"

Aztán mostmár Q7 lett belőle.

Meg 200 kilométert utazik egy garázsért, de onnan nem az Ő autójával megy tovább...

2021. márc. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
jó duma..itt kérdezi, hogy ott befér-e? Győzike,te vagy?
2021. márc. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 veterán vas ***** válasza:

Az önbizalmat és a vezetési készséget nem centiben mérik.

Jó vastagon bezsírozod az autó két oldalát, aztán nagy gázzal biztos sikerül.

Meg kell próbálni.

2021. márc. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
Elvileg simán be kell férjen, ha a rokonod erre szánja az egész garázst. Hiába nagy a Q7, elég fordulékony.
2021. márc. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!