Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat 500 tényleg női autó?

Fiat 500 tényleg női autó?

Figyelt kérdés
Heló. Ha minden jól megy, nyáron megszerzem a jogosítványt. És elég sokat gondolkodom azon, hogy egy Fiat 500-at vennék első autónak. De a csapból is az folyik, hogy a Fiat 500 egy "női" autó. Mi a ti véleményetek erről? Tényleg női autó lenne?
2021. márc. 21. 22:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
32%
Ha nyomorogni akarsz egy olyan autóban, ami méretre és biztonságban is vetekszik egy polskival, akkor vedd meg. Nem mellékesen az olasz autók küllemre jól néznek ki, de műszakilag meg nem épp a megbízhatóság csúcsai.
2021. ápr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

"sem a Fiat 500, sem egy Corolla nem arról híres, hogy a világ legmaszkulinabb autóinak egyike, és maga a férfi tesztoszteron megtestesítője :D"


Én vagyok a Toyota Corollás.

Ha hiszed, ha nem, számomra az autó közlekedési eszköz, nem a farkam meghosszabbítása. Azért vonzódom hozzá, mert megbízhatónak tartják, sok km futást kibír, kevés típushibája van, nem rozsdásodik vészesen. És az alkatrészek árai, noha magasabbak, mint egy Suzukinál, Opelnél, azért nem a prémium kategóriás autókénál járnak. Jó vezetni is.

Azelőtt egyébként egy Mazda 323 autóm volt. Imádtam! Kényelmes volt, jó volt vezetni, és elég megbízható volt az is (igaz a gyenge klímája zavart nyaranta). Csupán azért nem újra Mazdát vettem, mert abból nagyon nehéz olyat kifogni, ami nem rozsdásodik.

2021. ápr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
51%

Senki nem mondta, hogy nem jó autó a Corolla. Ma ment előttem egy új, na az nem néz ki rosszul.


Viszont ne gyere te is ezzel a farokhosszabbítás dumával, mert kezd baromi unalmas lenni :D. Hogyha valaki olyan autót vezet, ami egy kicsit erősebb / nagyobb / drágább mint egy Corolla, akkor az tuti farokhosszabbításra van.

Mondd nekem azt, hogyha a kezedbe adnék 50 milliót, akkor is egy Corollát vezetnél.


Vannak olyan emberek mint te. Akiknek tényleg csak közlekedni van egy autó és ennyi. Legyen olcsó, megbízható, kész. Vigyen el A-ból B-be.

Meg vannak emberek, akik ennél egy picit többet akarnak egy autótól. Legyen érdekes, szép, különlegesebb, erősebb mint az átlag, bármi... Lehessen szeretni, meg simogatni. Nem tudom neked / nektek ezzel mi a bajotok. Ha én veszek egy M4-es BMW-t mert az az álmom, akkor ti megjelentek, hogy csak farokhosszabbítok, meg milyen hülye vagyok mert mennyivel jobb egy Corolla. Fogadjuk el, hogy van 2 autós tábor, más nézetekkel. Ennyi.


És én, mint autószerető, fel nem fogom ép ésszel, ki az aki pl 12 millióért vesz majd egy Fiat 500-at, aminek kb egyetlen előnye, hogy kicsit. Egyben hátránya is, ha másik oldalról nézzük.

Ennyiért azért jóval érdekesebb autók közül lehet válogatni. De nyilván ízlések és pofonok.

Csak hogy hirtelen mondjak valamit, 12 millióért 4 éves 420 lóerős Mustangot kapni, elég kevés km-rel. Vagy egy Nismo 370 Z-t. Vagy bármilyen németet is fel lehet sorolni. Tudom, ég és föld a Fiat 500 meg ezek, nem is egymáshoz haszonlítom. Csak mondom...


Férfiként első és egyetlen autónak egy Fiat 500 szerintem szörnyű választás... De ez egyéni vélemény. Mondtam. Nem szent írás. Aki azt akar, az megveszi.

2021. ápr. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Egy Fiat scudo kábé olaj nélkül is elmegy 😀
2021. ápr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!