Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tervezek uj autot venni....

BandeszBrte kérdése:

Tervezek uj autot venni. Passat B5.5 vagy ford mondeo mk3?

Figyelt kérdés
Melyiket olcsobb fenntartani? Láttam hogy a passatoknal a pdtdi motrok jók, de a fordnal a 2.0tdci az ajanlottak de azok is allotolag betegesek, kinek mi a véleménye, köszönöm szépen a valaszokat előre is.

2021. márc. 22. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Ezek nem új autók, hanem öreg szarok, ne mondd, hogy nem szóltak előre neked.
2021. márc. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Én a Passatot venném. 1.9 PDTDI motor nagyon megbízható, és egy jó kidolgozású, minőségérzetű autó.

Futóműve elég bonyolult, annak az esetleges felújítása drágább lehet mint a Mondeo.

Illetve a kasznit nézd át alaposan, rozsda szempontjából.

2021. márc. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Végülis minimum 15 éves az a Passat, biztos nagyon megbízható. :-)
2021. márc. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Passat 1.9 PD 131 lovast.


Mondeoból 2.2 TDCI-vel venném, de vagy üzemanyagrendszer hibásat amit nagyon olcsón meg tudsz venni és megcsináltatod vagy olyat vennék amiben leinformálhatóan cserélték avagy felújitották az üzemanyagrendszert

2021. márc. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%

Nem korra veszünk autót (meg nem is km-re), hanem állapotra

Egyébként is ez egy nagyon jól összerakott autó, hiába 20 éves technika, mai napig megállja a helyét és megfelelő gondoskodással a világból kimegy

2021. márc. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
39%

Én személy szerint imádtam az Mk3-as Mondeókat, szintén baromi jó futómű, nagyon harapós és takarékos TDCI motorok, kényelem, minden ami kell. De az idő nagyon kifogott rajtuk, az összesnek lóg a bele, akármennyire vigyáznak rá. Csak ismerősi körben 5 db Mk3-as Mondeot tudok, ami bontóba ment, vagy üzemképtelenül lett eladva, annyi problémájuk volt, és annyira értéktelen, hogy nem éri meg javítani őket.

A Passat B5.5 egy másik dimenzió, tankok. Az 1.9 PDTDI motor olyan, hogy gatzába rázod, az megy megint évekig, nem annyira érzékeny mindenre, mint a TDCI-k. Mindenképpen a Passatot javaslom, alapból egy nagyon igényes konstrukció az egész még a modern autókkal összehasonlítva is.

2021. márc. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!