Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogót szeretnék venni....

Robogót szeretnék venni. Milyen robogót ajánlotok amihez van alkatrész a piacon,megbízható és viszonylag olcsón lehet meg venni?

Figyelt kérdés
50 cm3
2021. márc. 22. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Én egy futár kollégától azt hallottam, hogy a kymco agility egész megbízható és temérdek bontott alkatrész van. Ha olcsón akarsz robogót, ez az egyik működő verzió.
2021. márc. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Piaggio Zip 50 4t egy szuper vasblokkos gép. Az enyémben 22ekm van, a felét én tettem bele. Motorikusan semmi gond nem volt vele. Egyszer a fesszabályzónál volt egy kontakthiba, egyszer a km spirál szakadt el. 2.5-2.8 között evett. Ritkán van vele baj, ha mégis garázsban javítható nem túl drágán. Mégiscsak egy olasz robogó (ami az autókkal ellentétben jót jelent), nem egy kínai. A Kymco-t sem akarom lehúzni, a kínaiak között az egyik legjobb.
2021. márc. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!