Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes Sprinter ??? Többi lent

Mercedes Sprinter ??? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2007-2010 körüli évjaratról beszélünk.

Nagyon sok rosszat hallottam a 315 CDI motorjáról.

Most nekem az lenne a kérdésem, hogy az 515 CDI motor az ugyan az lenne? Mert adatok teljesen stimmelnek (2148 cm3 , 110kw ,150 le ) mindkettő ugyan ez...

Laikus vagyok igy hulyesegert elnézést! :)

Köszönöm a válaszokat!



2021. márc. 22. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Életembe nem láttam még olyan sprintert aminek ne világított volna folyamatosan az indexe, vagy a tolatólámpája.

Ilyen ez a német precizitás!

2021. márc. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem volt egy régi mercedes sprinter még 98 as évjáratból :)

312D , közel 1.100.000 km ment bele, túl mentünk azaz az 1 millán, és bármilyen fura akkor jött elsőre ki az adagoló problémája, akkor kezdte megadni magát,meg még egy két dolog,illetve elektronika..lejárt az ideje..de maga motorja az bírta volna még,csak hozzá a gyári adagolót normális áron be se tudtam szerezni, így sajnos bontó lett a vége... mai mercedes sprinterek ahogy olvasom viszont már 400ezer km nél teljes motorfelújítás, meg elhasalnak... sőt a 315cdi ről nagyon rosszakat olvastam, ezért is érdekelt volna most ,hogy a motor azonos e az 515cdi vel..

Azért köszi!

2021. márc. 23. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!