Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik supermoto-t vegyem? A1

Melyik supermoto-t vegyem? A1

Figyelt kérdés

A kérdésem hogy melyik supermoto-t vegyem?


feltételek:


-A1 el vezethető legyen (tehát 125ccm és 15 lóerő)


-Supermoto legyen (nyilván :D)


-négyütemű legyen (4T)


egyéb kérdés: Számít ilyen "kis" köbcentinél hogy a motor lég-, vagy vízhűtéses?



2021. márc. 24. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:

"egyéb kérdés: Számít ilyen "kis" köbcentinél hogy a motor lég-, vagy vízhűtéses?"

elméletileg nem számít, gyakorlatban léghűtéses motorok 8-11 le között vannak, 15le az vízhűtéses lesz

legjobb választásod talán a yamaha wr lehet, ezen kívül még vannak mások is pl rieju marathon 125 pro, ksr moto tr 125, fantic caballero 125, ezek voltak a drágább de erős motorok

olcsóbban van honda xr 125,yamaha xt 125, kawasaki tracker 125, rieju mrt 125, ezek gyengébb de ugyan úgy megbízható motorok

ezeken kívül vannak még keeway meg minden más kínai vackok de azokat nem ajánlom, amiket leírtam azokból van amivel jó a tapasztalatom a másikak meg alapból megbízható motorok (pl honda)

ha teheted szerintem mindenképp erősebb motort próbálj szerezni mert itt még számit az a 4-5Le, mégiscsak +40%

2021. márc. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen igazából a Yamaha wr 125 ami nagyon tetszik úgy mindent figyelembe véve csak nemigazán van eladó :/ de még ráér mert most áll a jogsim is a vírus miatt szóval még amúgy se tudnék menni. (Azt elfelejtettem leírni hogy van egy felújított Simson S51 Endurom azt eladom és nagyjából annyim van, de szerencsére a Simson-ok nak is nagyon felment mostanában az áruk.)
2021. márc. 25. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!