Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Pilisben átmenő Visegrád-Sze...

A Pilisben átmenő Visegrád-Szentendre közti kanyargós országúthoz hasonló utat ismertek?

Figyelt kérdés

Eddig egy hasonlót találtam de hát az kint van a Mátrában. Lehetőleg Budapest környékén kéne, valaki tud esetleg?

Azt hiszem amit mondok az talán Sztradovai út vagy nem tudom a Skanzen mellett megy át a Pilisben, az baromira élvezetes főleg éjszaka ott végigmenni emelt sebességgel csúszkálni a kanyarokban, igazi rally-s feeling és jobb ott szórakozni mint a városban veszélyeztetni.

Ahhoz hasonló utat keresek, hogy ne mindig csak ugyanott menjek.

Ötletek?



2021. márc. 25. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Mit keres a kulcsszavak között a rally?🤔
2021. márc. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Pomázról Dobogókő felé, és onnan tovább Esztergom felé is kanyargós az út. Minőségre meg olyan, amilyen...
2021. márc. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A Dobogókői utat már bejártam, unalmas csak hosszú, ismerem majdnem párhuzamosan fut a másikkal. Nincs benne annyi és olyan éles kanyarok mint amiről én beszélek.

Tájnézegetésre jó max amúgy még térképen nézve is közel se olyan.

Már sok utat nézegettem, az utolsó dolog hogy ide fordultam ehhez az oldalhoz, hogy talán valakinek van javaslata, aki sokat mászkál erre-arra.

2021. márc. 25. 18:07
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor marad a fel a hegyre, le a hegyről. Abban is van kihívás meg élvezet bőven. :D Bár kinek mi. Mondjuk én éjjel a szarvasoktól eléggé besz.rtam.
2021. márc. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csobánka és Pilisvörösvár között. Piliscsaba és Tinnye között. Pilisjászfalú és Tinnye között. Szép Juhászné út Solymár és Budakeszi között.
2021. márc. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5/5-nek köszi a tippeket, majd megnézem a térképen.
2021. márc. 25. 18:53
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyöngyös-Parád között a Mátrán keresztül Kékestetőn át. Néha vannak egyenes szakaszai...
2021. márc. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Visegrádon a bobpálya felé.


Szentendre - Lajos forrás, bár ez keskeny és rossz minőségű, szóval nem tudsz gyorsan menni.


Vác - Sejce közötti út.


Pilismarót - Kétbükkfa-nyereg, de az sajnos engedélyköteles.

2021. márc. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Veszverés és igló között is van.
2021. márc. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Ranga László út, Pécs és Orfű között.
2021. márc. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!