Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automata váltós kisebb autót...

Automata váltós kisebb autót szeretnek mondanatok típusokat amik jok? Akar benzin akar dízel

Figyelt kérdés

2021. márc. 26. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen árkategóriában? Ha viszonylag olcsón 1 milla körül, akkor pl CVT-s Jazz. Csak figyelj az indítókuplungra.
2021. márc. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Swift.
2021. márc. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Amit kihagytam nagyon nőiest nem szeretnék, 1-2.2m között vennek
2021. márc. 26. 21:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is Swift, csak újabb.

Mondjuk amikor valaki már nőies autóról beszél, annak már full mindegy..

2021. márc. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Golf V/Audi A3 1.9 PD jó választás lehet. Nincs belőlük sok automata, de azért akad néhány.
2021. márc. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Milyen az a nőies autó?

Szerintem legfeljebb a színe miatt lehet egy autó nőies, de még az is ritka, a legtöbb szín semleges... mondjuk egy pink színű autó rózsaszín belsővel?

Honda Jazz?

2021. márc. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A világ legjobb automataváltója a 8 sebességes ZF, ilyen van egyes Audikban, a BMW-ben, de még az Alfa Romeo Giuliában is. Gyors, nagyon megbízható váltó, imádom, nekem Audiban van.
2021. márc. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!