Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tudok venni váltógombot?

Hol tudok venni váltógombot?

Figyelt kérdés
Suzuki 2003-as autót alakítottam át kívülről és belülről (Elektronika, mechanika, motor, kárpit, ...). Minden nagyon jó lett rajta. Egy valami maradt ki a váltógomb. Egy olyan váltógombra szeretném kicserélni, ami az újabb típusokban van így a belseje teljesen a kornak megfelelne. Viszont félek megvenni a gömb alakú gombot, mert az egyik boltos ismerősöm mondta, hogy más felrakni és nem valószínű, hogy kompatibilis. Mit tudnék csinálni az ügy érdekében? A gombhoz még nem nyúltam, de azt mondta, hogy csavaros, viszont az újakat csak rá kell nyomni és a lyuk méret se azonos valószínű.
2021. márc. 27. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Aliexpress


Kíváncsi lennék milyen az az átlakítás, ha a váltógomb kifogott rajtad

2021. márc. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az előttem levő véleményét. Mindent beszereztél de egy váltógomb kimaradt? Esetleg egy autósbolt segítségén gondolkoztál már?
2021. márc. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindent, de az maradt ki komolyan! Nem mertem hozzányúlni. Jártam már úgy egy másik autóval (nem sajáttal), hogy a kezemben maradt váltás közben a gomb! Most masszívan fent van a rúdon, de nem merek hozzányúlni, lehet megvárom a műszakit nyárig és ott kicseréltetem.
2021. márc. 27. 21:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Szereld le és nézd meg milyen. Valószínűleg csavaros. Megméred a belső méretét és irány aliexpress, ebay.
2021. márc. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen elképzelhetetlennek tartom, hogy a youtube-on nincs fent hogyan kell egy Suzukiban váltógombot cserélni
2021. márc. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!