Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Teljes vezérlés és olajcsere...

Teljes vezérlés és olajcsere mennyibe kerül egy Alfa Romeo 159 1.9jtd-nél?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok, hogy vásárlás után kb. mennyit kellene majd rászánnom ezekre a dolgokra.


Megáll 150-be max. az egész?


2021. márc. 28. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg az árakat unixon, meg számolj kb 3 óra munka díjat (nem tudom pontosan mennyi egy vezérlés csere 1.9 jtd-n)
2021. márc. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Most bénának fogok tűnni, de sajnos ezért tettem fel itt a kérdést, mert nem vagyok tisztában pontosan, hogy részletesen milyen alkatrészek kellenek ezekhez a folyamatokhoz. :/


Munkadíj nélkül gondoltam, mert van autószerelő barátom, akivel megoldjuk. Csak így alkatrészileg nem vagyok tisztába sok dologgal.

2021. márc. 28. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Vezérműszíj készlet kell vízpumpával + olaj + olajszűrő + levegőszűrő + üzemanyagszűrő + pollenszűrő, de amugy miért nem kéred meg a haverodat hogy dobjon neked össze egy árat?
2021. márc. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert már annyi segítséget meg tanácsot kértem tőle, hogy egy ilyen "egyszerűbbnek" tűnő dologgal nem akarom már faggatni, gondoltam ezt kikeresgélem magamnak. :D
2021. márc. 28. 19:22
 5/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem, Köszönöm szépen egyébként, hogy leírtad! :)
2021. márc. 28. 19:25
 6/6 anonim ***** válasza:

100 000 ft kb

suzuki swiften 25 ezer volt kb 4x szorzóval számoltam neked

2021. márc. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!