Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja a motor blokknak?

Mi lehet a baja a motor blokknak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van egy Pannónia P20-as és egy Pannónia T2-es blokkból össze tákolt Pannónia blokkom. Tehát minden okés vele, csak akárhogyan rugok rá akármennyit (egyszer fél órán keresztül rugdostam be) de nem indul be, a gyertya biztosan jó, mert az ki lett próbálva másik motorral is, és az enyémmel is adja a szikrát, ha kiveszem és úgy nézem meg. De a váltó, a kuplung, minden össze lett rakva, ahogyan kell azt. De ez így sem akar beindulni. Már mindenét néztem. De én ebben még nem vagyok annyira jártas. Esetleg ha valaki tudna tippeket adni hogy mi lehet a baja, vagy esetleg ha a karburátor a hibája akkor ott mi. Mert ugyanis ha húzom a Gázkart és rugom, akkor sokkal jobb a hangja a hengernek. Tehát ott már hasonló hangot ad ki, mint amilyet kéne, de mégsem az igazi, mivel nem indul be.

#hiba #nem indul #Pannónia p20
2021. ápr. 3. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
"össze tákolt" Itt a probléma.
2021. ápr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

gyertya egyáltalán nedves lesz?

Gyújtás jó helyen van?

Szikra elég intenzív?

Ha ez mind megvan, kizárt, hogy ne induljon be.

2021. ápr. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pici benzint kell önteni a gyertya lyukon a hengerbe, kb egy üdítős kupakkal, utána mehet vissza a gyertya.

Egyébként meg kell nézni a gyertyát, hogy van e rajta üzemanyag.

2021. ápr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1-esnek üzenném hogy nem ez a baj, extra faszául tákolok, annyi a baja, hogy a dugattyú mellett kifolyik a benzin, mert elvan kopva, és mivel nem tudja be sűríteni a levegőt, így be sem tud indulni.
2021. ápr. 18. 20:30
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem az volt a baja, vettem vadonat új dugattyút, azzal sem működött, de beszéltem "szakértővel" és kiderült hogy szimering hiányában nem indul be. Csak én ezt nem tudtam, de megoldódott
2021. jún. 1. 18:00
 6/6 anonim ***** válasza:
🧐👋
2021. jún. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!