Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Corsa C 1.2 vagy Chevrole...

Opel Corsa C 1.2 vagy Chevrolet Tacuma 1.6?

Figyelt kérdés
Tudom, nem egy kategória a 2, közeli ismerősök árulják mind2-őt, ezért a kérdés. Tudok kompromisszumokkal élni, viszont tény, hogy a Tacuma egy kényelmesebb járgány, viszont a Corsa szerintem minőségérzetben lehet talán jobb, mintha nem is rohadna annyira. A Corsa 2004-es, faceliftes 1.2, A Tacuma 2006-os. Mindkét autó 600 000 forint kereken.
2021. ápr. 3. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon egyszerű. Ha kis autó kell Corsa, ha nagy akkor a Tacuma. Vagy amelyik jobb bőrben van.
2021. ápr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, a Tacuma felé húz a szívem, kényelmes, nagy kocsi. :) jó lenne a Corsa is, de baromi kényelmetlen, legalábbis nekem. Mind2 korához képest jó bőrben van, a km se sok, a Corsában 110 ezer, a Tacumában 128 ezer km, nem mintha számítana.
2021. ápr. 3. 22:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ki tudod használni a méretét (értsd: családdal, sok csomaggal jártok rendszeresen) akkor Chevrloet, ha nem akkor Opel.
2021. ápr. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 D. Brasco ***** válasza:
Ha van gyomrod rnézni a tacumára akkor az.Főleg ha nagyobb auto kell....de arra keszülj,hogy ez örök darab.Mert ezt az életben el nem tudod majd adni.
2021. ápr. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Corsánál ha nem eszi az olajat (ennek a motornak tipusbaja) meg nem rángat alapjáraton, akkor én azt venném.

Főleg ha kevésbé rohad.

2021. ápr. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!