Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen sportautót lehet 8...

Milyen sportautót lehet 8 millióból venni?

Figyelt kérdés
Amit megnéznek az emberek az utcán és erős (250+ lóerő)
2021. ápr. 4. 03:37
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Tehát nem ilyen átlag M-es bmw-re meg ilyesmikre gondolok.

Porsche 911-eket néztem, de ezért az árért csak elég régiek meg rossz állapotúak voltak, aztán néztem Nissan 370Z-ket, azok egész jók voltak.

Hasonlóakat tudnátok?

2021. ápr. 4. 03:38
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

Ha leadsz a lóerőigényedből (minél nagyobb a ménes annál inkább szét tud szaladni) akkor ennyiért már pöpec MX-5-öt kapsz. Hirtelen:


[link]

2021. ápr. 4. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%

Mazda mx-5. Nem kell neked 250+ lóerő, ha nem vagy autóversenyző és úgyse fogod vinni pályára, ahol igazán számítana. Lakott területen kívül, kanyargós helyeken van esélyed csapatni, ebben pedig a Mazda mx-5 verhetetlen. 2 hete vettem újat, imádom. Soha nem kellene semmilyen 250+ lóerős autó helyette, mert egyik se adja meg azt az élményt, mint amit a Miata megad közúti közlekedésben. Ugyanis nem kell vele 150-nel menni, hogy érezd a sebességet, szűk, kanyargós utakon a 60-at is imádod és vigyorral teli minden autóversenyzőnek is az arca, nemám a tiéd, mint átlag paraszté.


Ha nem hiszed, akkor menj vele egy kört. A Nissan 370Z-re nekem is csorgott a nyálam és érdekes mód egy árban van az mx-5-tel, mégis gondolkodás nélkül mx-5 lett végül, több személyes tapasztalat és autóversenyzők véleménye után.


Úgyhogy Miata. Bárhol, bármikor. Őszintén ajánlom, imádnád te is. Ne a számokra verd, hogy a 370Z asszem valami 300+ lóerő, hanem az összhangot nézd és hallgass azokra, akik mindkettőt vezették. Biztos állatjó a 370Z is, de leginkább pályán és ott is csak akkor, ha autóversenyző vagy. Közúti közlekedésben, szabályok megszegése nélküli csapatásra és élménykedésre az mx-5 a legjobb.

2021. ápr. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

"Porsche 911-eket néztem, de ezért az árért csak elég régiek.."

Szerintem pont az a baj, hogy elég régiek nem férnek bele a keretedbe, mert 8 millióból olyat nem veszel. :-)

2021. ápr. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
27%

Én 72-es targa porschet vennék, adsz kölcsön 8 millát euróban ? :)

Amúgy pont 250 le-s kocsim van, de ötajtós kupé

2021. ápr. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
#5: Ötajtós kupé? Nevezz maradinak, de vagy-vagy...
2021. ápr. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%

5 és akkor most coupe avagy 5 ajtós? 🤣


Azt vedd, ami tetszik, s a legjobb állapotban van. Mx 130 lóerővel? Jó választás lenne, de aki szerint felesleges a sportautóba a teljesítmény, az szerintem még életében nem ült benne.


Én sem ültem benne. Egyetlenegyszer ültem sportautóba, akkor is nyeremény végett, sőt, vezettem is, kb 5 egész percet.

Ég és föld egy 150 lóerős poroszkálóhoz képest, de még az fn2-es civichez képest is.

2021. ápr. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha mindenáron 250 le körül gondolkodsz, akkor ne hagy magad lebeszélni róla.

Kicsi a biztosítása, keveset fogyaszt, a teljesítményadója is minimális.

És qrva gyorsan el is lehet dobni, ha balfasz vagy.

De ha ezek sem tántorítanak el, akkor a Honda s2000 a te autód.

241 lóerő, hátsó kerék, kb 1100 kg.

Csak tudd vezetni.

És igen, nekem volt már hozzá szetencsém, nem dobtam el egyszer sem, de okosan kell vele hülyéskedni.

2021. ápr. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%

Én valami amcsi izomautót vennék.Azokat mindenki megbámulja.Ford Mustang, Dodge Challanger, Chevy Camaro.Megőrülök ezekért.:)

22L

2021. ápr. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én Audi TT-t vennék valami jó színben, 3.2 V6 motorral. Az még az a hétköznapokban is jól használható kategória, viszont jól is néz ki, jól megy és a hangja az valami csodás
2021. ápr. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!