Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miert nem talalom a Bmw 420d...

Miert nem talalom a Bmw 420d gran coupe tipusu gepjarmuvemen a tempomatot?

Figyelt kérdés

2015 szeptemberi az auto, kb 1 hete vagyunk mi a tulajok es sehogy sem talalom rajta a tempomatot. Linkelek a kormanyrol egy fotot, azon csak sebesseglimitet illetve jobb oldalt a multimediat lehet allitgatni. A kozepkonzolon szinten semmi jele tempomatnak. Talan nincs is benne?

A kep:

[link]



2021. ápr. 5. 00:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja, es azt kifelejtettem, bal oldalt ahol a vilagitast lehet allitani, na ott sincs.
2021. ápr. 5. 00:22
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy tipp:

Menet közben poróbáld + felé nyomni a gombot.

Én a Kia Ceed-del vagyok így, hogy még csak most fogom kipróbálni, hogy mikor limitál, mikor tempo, pedig használtam már pár kocsinál tempomatot.

2021. ápr. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2021. ápr. 5. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az, hogy ehhez a kézikönyvhöz képest neki négy gombja hiányzik.
2021. ápr. 5. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A kormányon van, bal oldalt.
2021. ápr. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Probalgattam siman a "LIM" gomb megnyomasa nelkul felfele nyomogatni a + fele a kis gorgot, nem csinalt semmit. Keresgettem egy csomot googlen mielott mar vegso elkeseredesemben kiirtam ide a kerdest es eljeben csak 1-es bmw kereseseknel adott ki ilyen kormanyt kesobb ahogy egyre melyebbre astam magam mar egyre tobbet kiadott a 4-es kategoriaban is de tempomatrol semmit nem irnak
2021. ápr. 5. 21:33
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Mert nincs ilyen autód.
2021. ápr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne ilyen autom evidens hogy nem tettem volna fel ezt a kerdest. Te is az a fajta vagy aki unalmaban ide jar irogatni? Sajnalom.. 😉
2021. ápr. 27. 08:35
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Kifelejtetted az örök klasszikust, hogy biztos irigy vagyok a lefosott bömösre.
2021. ápr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem gondolnam, hogy irigy volnal.. Szerintem csak olyannyira el vagy nyomva a valo eletben, hogy az interneten eled ki magad.. Persze nem ismerlek, talan csak a karanten hatasa🤷🏾‍♀ kerlek mashol eld ki vagyaidat ne itt
2021. ápr. 28. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!