Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » KTM Duke 125 VS Yamaha Wr 125?

KTM Duke 125 VS Yamaha Wr 125?

Figyelt kérdés
Kedves KTM/Yamaha tulajdonosok! Erre a kérdésre jó lenne ha olyan embereke válaszolnának akinek megvan / volt ezek közül az egyik és le írná hogy mit szeretett és mit nem a motorban. (A1 hez venném) hosszabb utakra jó? terepre jó? mennyi baja volt a motornak használat közben? Ti melyiket választanátok? (főleg suliba járáshoz meg kisebb túrákra, igazából mindenre :D)

2021. ápr. 5. 14:28
A kérdező szavazást indított:
KTM
Yamaha
7 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
Helló Nekem wr 125 r van, de mentem már duke125-el. Terepre egyértelműen jobb a wr. Ha magasságod 180+ akkor nem kényelmes a duke. Futómű városban és terepen wr, míg országúton duke. A motoromban (wr) 45.e km van. Kopó alkatrészen kívül semmit nem kellett benne cserélni. A wr kinézetre igazán nagy motoros. Nekem jobban tetszik a wr (nem vagyok elfogult)
2021. ápr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Igayabol egyik sem. :) Yamaha MT-125-ot tudom ajanlani.
2021. ápr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2. Meg tudod indokolni miért, vagy csak idelökted mert neked az tetszik.
2021. ápr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%

A Yamaha-MT a duke ellen lett epitve. A legerosebb 125-os yamaha 4 utem motort kapta meg amit tovabbdolgozott a ceg. Eroben,kivitelben veri a duke-ot es persze arban is. Mivel a kerdes egy naked motorra es egy supermotore vonatkozott igy latszolag a kerdezi nem hatorozta el magat a forma mellett.


Mivel az MT jobb motort kapott meg a WR-nel is a supoermotokat szokas szerint felul arazzak igy ez lehet a legjobb szamara.

2021. ápr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Supermoto? Melyik? Max a WR, ha kap egy kisebb felniszettet.
2021. ápr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igy ahogy mondod. :)
2021. ápr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5

magyarul a Yamaha WR 125 X. Mivel van enduro változata ami az R

2021. ápr. 8. 12:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!