Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen színűre fessem be 12...

Milyen színűre fessem be 12 éves sötétzöld Toyota Aurisom felnijeit?

Figyelt kérdés
Vidámítani akarom kicsit az autót, de azért nem túl feltűnőre festeném be. Nem könnyűfém felni, hanem hagyományos, és van rajta egy műanyag dísztárcsa is.

#felni, Toyota
2021. ápr. 5. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Fehérre vagy olyanra mint az autó
2021. ápr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ha már lemezfelni, szerintem fehér legyen. Meg vidd el szélesíttetni előtte. Úgy elég beteg lenne.
2021. ápr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha van rajt dísztárcsa az ugyis eltakarja ha lefested
2021. ápr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát fehérre fixen nem festeném be, az nagyon csúnya. Világos szürke teljesen jó lehet.
2021. ápr. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézz utána a VTN foliazasnak. Nagyon sok minta van, azzal eleg egyedi lenne 🙂
2021. ápr. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a jó tanácsokat. Utolsónak annyit, én ezzel nem akarok túl sokat foglalkozni, meg sok pénzt rákölteni a 12 éves autómra. Igazából úgy terveztem, hogy simán kimaszkolom, lefújom.
2021. ápr. 6. 17:26
 7/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk még abban sem vagyok biztos, hogy a dísztárcsákat le tudom -e venni, de a fiam karosszéria lakatos, majd tudja ő.
2021. ápr. 6. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!