Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4 B6 hoz ért valaki?

Audi A4 B6 hoz ért valaki?

Figyelt kérdés
Nem tudom bezárni a 3 ajtót csak a balol elsőt,mert kivettem belőle az akksit. Hogy tudnám lezárni az összes ajtót. Köszönöm.

2021. ápr. 5. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy, ez a kocsi már központi záras, nuku akksi nuku zárás, sajnos ez ilyen.
2021. ápr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudod, mivel ebben a kocsiban már nem mechanikus zár van, hanem ahogy elfordítod a kulcsot az egy kapcsoló tuladonképpen ami megadja a jelet a központi zárnak, hogy zárja az összes ajtót. És elektromosság hiányában nem tud jelet továbbítani.
2021. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Be kellett volna zárni, amíg benne van az akku, nyitott bal első ajtóval. És utána veszed ki az akkut. Másképp ez nem megy, amúgy se kéne akku nélkül hagyni egy ilyen autót, rossz neki nagyon.
2021. ápr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem mondjuk toyotám van de azon van egy ilyen műanyag biszbasz amivel kézzel is be lehet zárni

egyébként senki se fogja gondolni hogy nyitva és próbálgatni a parkolóban

2021. ápr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért vettem ki az akksit, mert van másik autóm és ezt nem használom mostanában.
2021. ápr. 5. 20:31
 6/6 anonim ***** válasza:
És minek vetted ki?
2021. ápr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!