Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Punto/Grande Punto 1.4...

Fiat Punto/Grande Punto 1.4 T-Jet miért ilyen ritka?

Figyelt kérdés

A látóterembe került ez a típus jövőbeli autóként,a típusról sok jót olvastam,a motor megbízható és típushibákat sem làttam sehol.Viszont amit furcsànak találok az az hogy ezzel a motorral lényegében nincs kínálat,hahu-n van kb 5-6 db jófogáson ugyanazok Marketplace felejtős.Ha minden igaz ez volt a legmagasabb felszereltség de elég hihetetlen hogy ennyire kevés van belőle,csak az újbeli ára miatt lehet ez vagy más is belejátszik?

Amúgy jöhetnek tapasztalatok a típussal kapcsolatban mert nagyon megtetszett de csak ezzel a motorral venném,ez a legjobb középút reális fogyasztás és a kicsit nagyobb teljesítmény között.



2021. ápr. 6. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Engem is meglepett ez. Mert jó lenne nekem is ez a modell

Viszont a Bravo 2-est meg előszeretettel vették ezzel a motorral a sima 16 szelepes, turbo nélküli motor helyett. Esetleg megnézheted ezt a modellt is. Hasonlóan jó, csak picit nagyobb.

2021. ápr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Néztem a Bravokat is,azok is tetszenek de mivel az egy kategóriával nagyobb az ára kicsit több,a súlya is nagyobb ami valamennyire negálja a motor erejét.Egy Puntoban 1030 kilóval virgonc lehet,a Bravoban már inkább csak tisztességes.Helyre elég a Punto is,21 éves vagyok,nem kell nagy hely,de ha nincs olyan Punto ami tetszik ő is játszik.
2021. ápr. 6. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Kivették gyártásból és MultiAirrel megkapta az Abarth verzió ezt a motort.
2021. ápr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehát a rövid gyártási idő miatt is van ilyen kévés,így már érthetőbb.
2021. ápr. 6. 23:16
 5/5 anonim ***** válasza:
+ eléggé jól sikerült, tehát keresik
2021. ápr. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!