Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megér 5 milliót egy új Suzuki...

Megér 5 milliót egy új Suzuki Swift?

Figyelt kérdés
Most Swiftben ezt a hibridet tolják nagyon 1.2es motorral, de 4millió felett van az alapára. Valóban megér ennyi pénzt, vagy pedig csak megtehetik hogy ennyiért adják mert így is megveszik?
2021. ápr. 6. 22:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
64%
Ha hosszú távon használható városi szaladgálós autót akarsz akkor igen. Én is gondolkodtam rajta tesztvezettem is de vegulis kicsinek tűnt.
2021. ápr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
55%

Az, hogy mennyit ér meg ezt nehéz eldönteni.

Nekem biztos nem érné meg, én ha lenne 5 millióm kocsira, egy nagyon szép állapotú, de azért komolyabb használtat vennék.

2021. ápr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
50%
Szerintem nem, 5 millióból használtan már skoda octavia-t tudsz venni. Ráadásul olyat ami 3-4 éves, viszonylag kevés kilométeres és nagyságrendekkel jobb.
2021. ápr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
56%
Nem, annyiért olyan páréves autót veszel, hogy megszólal, és nem fogja 3 év múlva felét érni mint az ujsuzukid..
2021. ápr. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
54%
Nem éri meg. Van a családban fél éves vitara, már zörög a beltere. 7 millió ft...
2021. ápr. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
77%

A hasonló kategóriájú autók mind ennyibe kerülnek. Corsa F 1.2 is ennyi, Fiesta 1.1 egy picivel drágább.


"Szerintem nem, 5 millióból használtan már skoda octavia-t tudsz venni. Ráadásul olyat ami 3-4 éves, viszonylag kevés kilométeres és nagyságrendekkel jobb."

Használt autót az újhoz hasonlítani nem sok értelme van. Lehet hogy 3-4 évesen ugyanannyiba kerül a Skoda, csak újonnan duplájába, és a szervízköltség általában az új árral arányos. Meg ugye ha az egy dolog hogy most még jó a 4 éves skoda, csak egy ilyen autót nem 2 hétre veszel. Az 5 éves Suzuki vs 9 éves Skoda összehasonlításban meg gondolom nem kérdés melyikkel lesz nagyságrendileg több baj és költség.

2021. ápr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
62%

" annyiért olyan páréves autót veszel, hogy megszólal"

Mégis milyet? Ezért a pénzért pár évesen (ami nekem mondjuk max 4-et jelent) lehet kapni Astrát vagy Golfot 1.4 benzinmotorral, közepes felszereltséggel. Nyilván nem egy Suzuki, de olyan messze van attól hogy megszólaljon mint ide Makó.


"és nem fogja 3 év múlva felét érni mint az ujsuzukid.."

Hol fogja az "ujsuzuki" a felét érni 3 év múlva? Menj fel a hahura, 6-7 éves swiftek vannak 2,5 millióért.

2021. ápr. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
37%

#6-os igazad van, nagyrészben csak az árat néztem, köszi;)

3-as vagyok

2021. ápr. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
30%
Én ennyit biztos nem költenek egy autóra,max 500.000-ig hasznaltat
2021. ápr. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
25%

Dezso:


Pl ez, garantalom, hogy a szutyukihoz kepest, ez megszolal..

[link]

2021. ápr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!