Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MERCEDES-BENZ A 170 milyen autó?

MERCEDES-BENZ A 170 milyen autó?

Figyelt kérdés
Idén nyáron szeretnék vásárolni autót, és elég sok ilyent láttam a használt autó piacon, viszonylag olcsón. Van valakinek tapasztalata ilyen autóval? Mit gondoltok róla milyen lehet közel 20 év után egy ilyen autó? A válaszokat előre is köszönöm:)

2021. ápr. 7. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rohadós, borulós, tömpeorrú ezért nehezen szerelhető, lomha, nem megbízható, és nem utolsósorban, nem szebb mint egy Audi A2, amit oly sokan szidtak / szidnak mai napig...
2021. ápr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pénztemető.
2021. ápr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 D. Brasco ***** válasza:
100%
A mercedes által kiterlmelt legnagyobb hulladék.Ha szereted az oralis szexet tökéletes valasztas.
2021. ápr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Basszus 😂😂😂
2021. ápr. 7. 15:11
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas minden szempontból, Merci szinten pláne.
2021. ápr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mercedes szégyene...


Tulajdonképpen az eladónak kellene fizetnie a vevőnek, hogy megszabadítja tőle :D

2021. ápr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 batragramzadarma ***** válasza:
Ha nem akarsz tátott szájjal be szaladni a faszerdőbe akkor kihagyod.Én is azt akartam venni anno de örülök hogy lebeszéltek róla.Havernak van többet áll mint gurul.
2021. ápr. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor azt hiszem nem ez lesz az én autóm. 😅😂 Eddig csak rosszat írtatok szóval tuti szopás lenne...
2021. ápr. 8. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!