Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Öngyilkosság egy 1.3millióért...

Öngyilkosság egy 1.3millióért hirdetett kocsira 1.050-1.1 milliót ajánlani?

Figyelt kérdés

Ha már látom, hogy majdnem 1 hónapja fent van, plusz nem egy keresett/megbízható autótípus(márka).


Igazából azért kéne, mert a saját nemében szinte full extrás, színre, motorváltozatra pontosan az ami nekem kell, viszont nagyon széria eleji évjárat, gondolom ezért is olcsóbb kicsit.


Annyira nem életbevágó és fontos most a megvásárlása, mert 2-3 évvel fiatalabbat szeretnék belőle igazából és facelift utánit.


Ez amiről szó van pedig 500 km-re van és facelift előtti. Tehát emiatt is szeretnék bepróbálkozni, hogy hátha ideadja annyival olcsóbban. De nagyon pofátlanság lenne odaállítani és 1.050.000 vagy 1.100.000-et ajánlani érte? Elhajtana, mint szódás a lovát?


2021. ápr. 7. 22:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne alkudozással kezdeni? Az is lehet h kell neki a pénz, és odaadja annyiért, mert más nem viszi. Vagy nem enged az árból, és akkor még mindig megveheted annyiért amennyiért hirdeti.


Én eddig 2 autómat így vettem. Az első 400 ért volt hirdetve, már az elején kinéztem magamnak, de elég sokáig fenn volt, azt mondtam h 60-al olcsóbban adja, akkor elviszem, és azt mondta h oké. A másik autót amit anyámnak vettem szintén így vettem, abból is 60 at alkudtam telefonban.


Persze ezek olcsobbak voltak annál amit írsz, de meg lehet próbálni. Amúgy amiket vettem azokkkal semmi baj nem volt az elmúlt pár évben. Csak a folyadékokat, meg ilyeneket cseréltem le az elején.

2021. ápr. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én valamit nagyon rosszul csinálok. Eddig nagyjából ebben az árkategóriában (~1,5M) vettem használt kocsikat. Először mindig megnézem. Ha tetszik elviszem próbaútra. Utána állapotfelmérés szervizben és csak az után térünk rá az anyagiakra. Alkudozni sem úgy szoktam, hogy elkezdek sírni, hogy jaj-jaj nekem csak ennyi pénzem van, és különben is milyen messzire kellett jönni az autóért. Az eladót ennek miért kellene meghatnia? Egyéni szoc probléma. Amikor eljöttél érte, nem tudtad, hogy nem elég-e a pénzed és nem tudtad milyen messze kell jönni? Ha alkudok, azt konkrét hibára hivatkozva teszem és a javítással arányos összeget alkudok, nem mondjuk a háromszorosát, mert én úgy gondolom... De biztos én csinálok valamit rosszul, hogy az első telefonhívás alkalmával nem rögtön úgy indítok, hogy "a feléből mennyit engedsz tezsvírem?" Bár eddig minden autómmal jól jártam és soha nem volt olyan, hogy árban ne tudtunk volna megegyezni.
2021. ápr. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kulturáltan kell viselkedni és úgy ajánlatot tenni. Sose lehet tudni.

Én mondjuk biztos elhajtanálak ilyen 20% körüli alkuval, de ki tudja. Valószínűleg nem véletlenül nem kelt el eddig. Vagy nem ér ennyit, vagy nem enged

2021. ápr. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!