Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autótok volt az, ami a...

Melyik autótok volt az, ami a legjobban szervízigényes volt?

Figyelt kérdés
Vagyis aminek folyamatosan mindig volt valami hibája.

2021. ápr. 9. 07:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Lada 2104.
2021. ápr. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Ford Mondeo 1.8 tdci
2021. ápr. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem volt ilyen autóm.
2021. ápr. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Beviz Elek ***** válasza:
61%

Egy autónál nyúltam bele a sz4rba. Audi A3 8P

Ezen kívül egyikre sem lehet panaszom.

2021. ápr. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Gyakorlatilag mindegyik, ahogy elhagyták a 12-15 évet. A legrégebbi a Skoda 120, de még a klasszik Suzuki Swiftnek is mindig volt valami baja ennyi idősen, pedig az egy híresen megbízható autó.
2021. ápr. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%

Volt/van sok problémás hírű hobbiautóm, Ford Scorpio Mk1, Rover 75, BMW E36 kabrió, Skoda 120L...

Viszont mindegyik jó állapotban került hozzám, így nem volt sok gondom velük - kivéve a Skodával. Annak egyfolytában volt valami baja. Azért vettem, hogy legyen mit bütykölni, sosem volt az egyetlen autóm, úgyhogy nem fájt ha épp nem működött, de azért arra nem számítottam, hogy egy kezemen meg tudom számolni azokat az utakat egy év alatt (mielőtt eladtam), ahol semmilyen probléma nem adódott előtte, közben vagy utána.

2021. ápr. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
1998 Mitsubishi Pajero 2.8 turbódízel. Annyit összesen nem szoptam a többi autómmal mint azzal az eggyel.
2021. ápr. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

1993-as Fiat Tipo. Első autóm volt, de mindig volt valami nyűgje, lényegében ezen tanultam meg autót szerelni mert 2 évig hordtam szervizbe de csak a pénzt hagytam ott, és az igaz hogy az a hiba megszűnt amivel odavittem de 2-3 hónappal később jött egy másik hiba. Gyakorlatilag 2 havonta járt szervizbe más más hibák miatt. Az olajat is ette, a hűtővizet is. Komplett motorcsere is volt, hűtőrendszer is teljesen le lett cserélve, futómű is fel lett újítva, némi lakatolást is kapott, aztán jöttek sorban az elektromos hibák, mindig más adta meg magát. Aztán a végén már magam kezdtem el javítgatni de persze kaptam segítséget egy hozzáértőtől mert már untam hogy csak a pénz költöm rá de nem jó az autó soha sem. Aztán örököltem némi pénzt amiből vettem egy jobb autót ami egy Opel G Astra annak alig van valami nyűgje, néhány kopóalkatrészen kívül meg olajcserén kívül nem nagyon volt más szerviz igénye.


Persze a Fiat még megvan a mai napig mert amennyi pénzt meg energiát belelocsoltam úgysem tudom annyiért eladni amennyiért szeretném így inkább megmaradt. Annyi jó van benne hogy használható állapotban van, műszaki is még van rá majdnem 1 évig, barátnőm szokta néha használni. Tavaly óta csak olajat cseréltünk benne meg az önindítót újította fel egy ismerősöm mert az kétséges állapotban volt már.

2021. ápr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
eddig mindig 0 presztizsű koreai autóm volt, egyáltalán nem volt problemás
2021. ápr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%
Egy 1200-es Zsiguli. Mindig volt vmi baja, egyszer az üzemi fék is elszállt, és belénk jött egy Wartburg, voltak érdekes pillanatok:) Amúgy azokat még otthon jól megtudtad bütykölni. Persze fékhez nem nyúltunk akkor sem.
2021. ápr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!