Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adagoló hibásan mennyit érhet...

Adagoló hibásan mennyit érhet az Alhambránk?

Figyelt kérdés

Már meguntuk, vége a dízeles korszaknak , nem kell , elég a benzines. Rá lett vágva 60 ezer forint ilyen jeladókra , utána 1 hétig jó volt aztán 10 napot állt a kocsi utána a hőmérséklet 0 celsius alatt volt és nem indult el, nem próbálkoztam csak kétszer , felhívtam a szerelőt, azt mondta az előtöltésen állított , többet már nem lehet.

Egy forintot nem költünk rá többet. Fel lett újítva a karosszéria csak a csomagtartó rozsdás , nyáron akartam kicserélni, karcos körbe a kocsi a lökhárító is karcos, teteje lakkhibás, klíma nem jó, de ülésfűtés meg szélvédő fűtés jó, új a szélvédő is. Gondolom ez mellékes.


Mit kérhetnék érte? Mit adnának érte? :D hogyan állítsam be az árat? Annyi kitétel van, hogy "szia uram" arcoknak nem adom el, ha meglátom , ott sem maradok, félek tőlük. :) mert feltettem véletlen ár nélkül 3 perc alatt hívtak aztán már "rákkos annyiért gyasz veszi he" duma éppen most hangzott el, gondoltam akkor itt megkérdem.



2021. ápr. 9. 09:17
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
1999-es 1.9 tdi ( 110 lovas ) annyi van, hogy elindul naaaaagyon nehezen, de füstöl. Tehát elvinni lábon el lehet.
2021. ápr. 9. 09:18
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
Ha csak az adagoló a rossz, nézd meg bontott jó állapotú mennyi a 4 db meg egy kicsi a munkadíj miatt, és annyival kevesebbért lődd be.
2021. ápr. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 krwkco ***** válasza:
51%

Próbáld meg egy Seat/VW fórumon meghirdetni.

Hátha vannak ott olyan tagok, akik gyakorlottak az ilyen problémák megoldásában (esetleg alaktrészük is van a sufniban) és látnak benne fantáziát, hogy megjavítsák és továbbadják.

2021. ápr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

2. 4 db adagoló??

Te se láttál még dizelt.

2021. ápr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

pdtdi-re gondolt.


Amúgy 300 ezerre lőttem be. Nincs facebookom így nem tudom forumokon hírdetni, meg akkor ha csalódás van kiteszik, hogy milyen gazember vagyok mert nem írtam bele, hogy 10 ezer km után 1 liter olajat eszik meg amúgy is, milyen dolog az, hogy... megkímélem magam ettől. Várom a telefonokat, majd dadogok valamit annak aki hív.

2021. ápr. 9. 11:03
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

300, ne viccelj.

örülj ha 100-ért elviszi valaki.

2021. ápr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Annyit a katalizátorja ér :D.


Most is hívtak pl. :)

Amúgy valaki rád dob egy adagolót utána nyugodtan évekig használhatja , műszakin átmegy futómű is kapott pár új alkatrészt, fékek is jók, csak ami bukó lehet az a csomagtartó.

2021. ápr. 9. 12:47
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog hogy hívnak, majd jelentkezz mennyiért ment el, és hogy névre írták-e, vagy szopni fogsz még évekig miatta
2021. ápr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem értem.

Ha annyira jó a gép, miért nem csináltatod meg?

Vagy más baja is van?

2021. ápr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Jah, hát nem kell már a dízel, véletlen egybeesés. Csak úgy adom el, hogy átíratjuk, együtt.
2021. ápr. 9. 13:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!