Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóban bent merjem hagyni a...

Autóban bent merjem hagyni a gyerekülést? Feltörik, ha meglátják?

Figyelt kérdés

Nyűg mindig le-föl cipelni a gyerekülést, gondoltam, hogy bent hagyom az autóban. Amúgy nem egy nagy durranás, szóval csak azért nem hiszem, hogy megérné feltörni az autót.

Mik a tapasztalatok?


2010. aug. 20. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Mi hónapokig felhordtuk, mert mi is ettől tartottunk. Egy 60 ezer Ft-os Römer King ülésről van szó. Aztán meguntuk, hogy mindig felcipeljük a gyerekkel + a pakkokkal együtt a harmadikra, lift nélkül. Egy éve lent van az autóban.. eddig még senki sem bántotta.. kopp-kopp... (az utcánkban minden autóban benne van a gyerekülés, és rengeteg gyereküléses autó van).
2010. aug. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez attol is fugg,hogy hol laksz, milyen kornyeken, tehat igy ezt Neked kellene felmerni, es tudni.
2010. aug. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogy a 2. írja. Ahol most lakunk a férjem egyszer se hagyta lent, mert olyan a környék. Egy autóban se látunk gyerekülést. De 1 hónap múlva költözünk, ott még térfigyelő kamerák is vannak, és sokkal több autóban otthagyják a gyereküléseket.
2010. aug. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem a legdurvább gettóban laktok akkor hagyd nyugodtan.


A szervezett tolvajbandák táskákra (főleg lapotptáskákra), GPSekre utaznak. A gyerekülést nem tudja eladni.

2010. aug. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nem a 7 8 9 ker.be laksz vagy Miskolcon az Avas lakótelepen, akkor szerintem nugodtan benne hagyhatod :D
2010. aug. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!